Co byście chcieli aby było w nowej wersji serwisu ?

Wyraź swoją opinię na temat strony https://www.budowle.pl oraz na temat tego forum. Możesz tutaj wytknąć nam wszystkie błędy, a także pochwalić lub zbluzgać ;)
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Co byście chcieli aby było w nowej wersji serwisu ?

Post autor: wojto »

Już za góra dwa tygodnie wystartuje nowa wersja serwisu Budowle.pl, zmieniona została szata graficzna, oraz napisane od nowa oprogramowanie.
Na razie ruszymu z nieco okrojona wersja, ale i tak bedzie sporo zmian :)

Tu możecie napisać co byście chcieli zobaczyć w "nowym" serwisie.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Ja do administratora mam propozycje , zeby dodac wiecej Fot do WTC , sluze pomocą jesli chodzi o fotografie , moge udostepnic swoja kolekcje . Pozdro
WTC Theory....
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Post autor: wojto »

Nowe oprogramowanie serwisu nie jest jeszcze ukończone, narazie Budowle.pl wystartowały w okrojonej weersji.
W przygotowaniu są na stępujące rzeczy:
- dział "Architekci" (będzie przedstawiał sylwetki wybranych architektów i projektantów)
- dział "Miasta" (prezentujący krótki opis miasta, oraz listę ciekawych budowli w nim się znajdujących)
- dział "Wasza galeria" (będzie to dział taki jak galeria, ale użytkownicy będą mogli tworzyć swoje działy oraz dodawać własne zdjęcia)
- dodanie rankingu budowli
- wg liczby wyświetleń opisów
- wg średniej ocen
- dodanie rankingu pobierania zdjęć
- każde pobranie zdjęcia przy opisach budowli jak i w galerii jest zliczane (zapewne nie wiecie, że fotki przy opisach budowli sortowane są wg ilości pobrań, na górze najczęściej pobierane :) )
- dodanie wszelkich stron statycznych: informacje o stronie, o autorach, reklami, współpracy, wyróżnieniach, itp.
- dodanie skali przy opisach budowli (tak jak to było we wcześniejszej wersji)
- druga wersja językowa: język angielski (oczywiście tylko treści statyczne, chyba, że komuś się chce tłumaczyć artykuły i opisy budowli ;) )

Jeżeli macie jeszcze jakieś sugestie, lub coś nie działa w obecnej wersji serwisu, piszcie śmiało, pomoże to stworzyć ten serwis lepszym :)
Awatar użytkownika
Piett
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 10/09/2006 16:19:16
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

Mam dwa pytania do Administratora- czy można przysłać do ciebie na maila zdjęcia budowli żebyś mógł je potem umieścić na stronie?
Np. Bo chętnie przysłałbym nowsze zdjęcia do działu: Taipei 101 i Sears Tower-bo uczciwie mówiąc-tam sąsłabe galerie :? .

I kolejne-czy można pisać własne opisy budynków do działu Opis Budowli,
i jeśli spełniłyby wymagania strony-umieściłbyś je na stronie?
wojto
Administrator
Administrator
Posty: 71
Rejestracja: 08/08/2006 20:27:08
Lokalizacja: Warszawa, Zamość
Kontakt:

Post autor: wojto »

Oczywiście, zawsze jestem chętny na materiały odnośnie budowli.
Nie zawsze mam czas żeby wyszukiwać jakieś ciekawe zdjęcia budowli, więc są takie jakie widać.
Adres email to codesensus+budowle@gmail.com, tam należy słać zdjęcia.

Odpowiedź na drugie pytanie jest także pozytywna. Rejestrując się w serwisie zakładane jest także konto na stronie, tam po zalogowaniu klikając w ikonkę obok swojego nicka mamy link do administracji. Narazie użytkownicy mają nie wiele możliwości, są to:
- dodawanie newsów
- pisanie opisów budowli
- dodawanie linków do katalogu stron
Wszystkie dodawane materiały muszą jednak zostać zweryfikowane i zatwierdzone przeze mnie przed pojawieniem się w serwisie.
Zatem wszelkie opisy budowli są mile widziane.
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

A ja chciałbym, żeby Administrator dodał jeszcze opisy planowanych budowli i ich zdjęcia, np.: Bionic Tower, Freedom Tower... itd.
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Freedom SIe nieopłaca , bo niewiadomo czy ktos ten knot zbuduje ....
WTC Theory....
Awatar użytkownika
Piett
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: 10/09/2006 16:19:16
Lokalizacja: Raszyn

Post autor: Piett »

kolejne pytanie : jak jakiś użytkownik rozsyła spam(wiemy o co chodzi) na Forum to może przez jakiś czas za karę mieć zablokowany dostęp do Forum :?:

Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób jest przypadkowe :wink:
Patryk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 71
Rejestracja: 18/11/2007 20:45:00
Lokalizacja: Polska

Post autor: Patryk »

jak ktoś spamuje to lepiej go od razu usunąć, bo co za miłośnik architektury spamuje jakimś szajsem forum budowlane..stfu
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Jeśli chodzi o spam to mógłbyś go trochę ograniczyć :?
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
ODPOWIEDZ