kuchnie na zamówienie

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
HubertBat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20/09/2017 14:40:58

kuchnie na zamówienie

Post autor: HubertBat »

Gdyby ktoś się zastanawiał to dobrym rozwiązaniem są kuchnie na zamówienie. Ja zamówiłem sobie te z Warszawy od http://www.meblecastanea.pl/referencje/ Zachęciły mnie dobre opinie firmy, okazały się być prawdą, polecam!
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: gabi121 »

Jak dla mnie to sie nie ma co zastanawiac. W przypadku kuchni - meble na zamowienie to najlepsze rozwiazanie. Kuchnie wiadomo jedne sa mniejsze inne wieksze. A jak sie kupuje gotowca to zawsze jest problem z zagracenie zwlaszcza mniejszych przestrzeni. W salonach agata zrobili nam projekt w cenie i montaz. W sumie nie wyszlo drogo a przynajmniej sprawnie i na lata
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: Wiktoria »

Taka kuchnia sprawdzi się zwłaszcza w pomieszczeniach o jakichś nietypowych wymiarach. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
jankowsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 19/02/2015 11:52:47

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: jankowsky »

Kuchnie na zamówienie to spory koszt, więc lepiej dobrze go przemyśl.
milka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 29/10/2015 17:29:28

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: milka »

Ja bym sobie chciała nagrać jakąś niedrogą firmę z Warszawy albo może z okolic pewnie taniej by wyszło. Macie kogoś godnego polecenia?
Dagmara1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09/07/2018 21:19:26

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: Dagmara1 »

W Wyszkowie jest bardzo solidna firma i niedroga przy tym, Wiór Płyt. Do nich jak pójdziesz to możesz liczyć na bezpłatną konsultację, pomiar, projekt i wizualizację nawet. Wtedy wiesz co i jak. Na rynku są ponad 20 lat, więc o doświadczenie nie trzeba się martwić. Bardzo się starają żeby klient był zadowolony.
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: basiq »

Według mnie taka kuchnia to jedyne co wygląda dobrze. Wtedy wszystko możemy uzgodnić co i jak nam pasuje co do rozkładu szafek, zmywarki, kuchenki i tak dalej ;)
Zuza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26/02/2017 17:46:34

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: Zuza »

Kuchnia zaprojektowana na wymiar to precyzyjne zagospodarowania miejsca. W takich kuchniach warto zaplanować sprzęt AGD w zabudowie, który znakomicie będzie pasował do nowoczesnego designu i tworzył spójna całość z meblami. Znakomitą ofertę sprzętu AGD z nowoczesnymi rozwiązaniami ma Solgaz, nasz rodzimy producent produkujący sprzęt wysokiej jakości.
pmarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09/09/2014 10:32:28
Lokalizacja: Wąsowo
Kontakt:

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: pmarek »

Kuchnia na zamówienie to fajna i wygodna rzecz, jak najbardziej warto. Jak zależy Ci na czymś bardziej oryginalniejszym niż kuchnia z marketu to śmiało.
Umysł jest więzieniem woli.
bszambelan35
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06/08/2019 13:27:33

Re: kuchnie na zamówienie

Post autor: bszambelan35 »

Dobra kuchnia to tylko taka dopasowana do użytkownika. A tylko na zamówienie dostaniemy to co chcemy. Trochę to drożej wychodzi ale mamy 100% tego, co nam odpowiada. My tak robiliśmy i to sprawdza się całkiem fajnie. Mamy płytę gazową Solgaz GPC 4+1 i ona jest trochę bardziej głęboka niż większość i własnie robiąc taką kuchnie mogliśmy to spokojnie uwzględnić w wymiarach szafki.
ODPOWIEDZ