Rolety do sypialni

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Suseł
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/03/2017 13:29:57

Rolety do sypialni

Post autor: Suseł »

hej, jakie są najlepsze rolety do sypialni?
elabarbara
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25/04/2017 22:03:23

Re: Rolety do sypialni

Post autor: elabarbara »

Ja planuje kupić takie żaluzje fasadowe u producenta http://www.domatus.pl/pl/ . Umożliwia ona regulację ilości światła wpadającego do wnętrza, na co nie zawsze pozwalają nam standardowe rolety zewnętrzne. A po drugie mam duże okna więc roleta w domu odpada. Ma ktoś takie żaluzje? Jak się sprawdza w praktyce ?
nikol09
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 16/04/2018 13:35:01

Re: Rolety do sypialni

Post autor: nikol09 »

U mnie są rolety wewnętrzne. świetnie chronią przed mrozem, jak i słońcem.
Drabson
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 12/12/2017 10:30:24

Re: Rolety do sypialni

Post autor: Drabson »

Obecnie wybór rolet jest bardzo dużo, więc nikt nie powinien mieć większych problemów z wyborem odpowiedniego rozwiązania dla siebie. Jeśli o mnie chodzi to polecam rolety Roltex. Mają duży wybór ładnych i solidnie wykonanych rolet, które sprawdzają sie w każdej sypialni.
Kawoszka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16/01/2020 14:41:51

Re: Rolety do sypialni

Post autor: Kawoszka »

Zależy jakiego typu rolety preferujesz. My do sypialni wybraliśmy Rolety Plisowane ponieważ najbardziej nam psują do wnętrza, i jesteśmy mega zadowoleni. Jeżeli szukasz akurat takich rolet to zerknij sobie na https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html, moim zdaniem jedne z lepszych rolet jakie miałam.
saporka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 20/04/2022 20:55:08

Re: Rolety do sypialni

Post autor: saporka »

U mnie w sypialni są plisy okienne Nafi i te jak najbardziej mogę polecić. Są zrobione z wysokiej jakości materiału. Mechanizm działa bez zarzutu i też jest porządnie wykonany. A przy tym łatwo się je instalowało na oknach.
ODPOWIEDZ