moda na nowe kominki

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
tomekmarcel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/03/2018 16:23:51

Re: moda na nowe kominki

Post autor: tomekmarcel »

W teraźniejszych czasach ludzie przestali budować kominki jako źródło ciepła.. teraz liczy się tylko piękny i nowoczesny wygląd, a kominek wcale nie musi grzać naszego domu. Co o tym uważacie?

sklep meblowy Zielona Góra
karina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18/01/2018 22:11:31

Re: moda na nowe kominki

Post autor: karina »

Ja jednak wychodzę z założenia, że kominki i piece do ogrzewania powierzchni mieszkalnych są coraz to bardziej popularniejsze i wiele osób decyduje się właśnie na tego typu rozwiązanie. Sama zamierzam w tym roku wraz z mężem zbudować kominek w naszym domu, już wstępnie rozglądaliśmy się za różnego rodzaju materiałami i sprzętem. Wiem, że taki kominek nie obędzie się bez odpowiedniego sterownika, na przykład takiego jaki dostępy jest tutaj http://tatarek.com.pl/automatyka/sterow ... cji-ciepla
Fardertys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 05/03/2018 14:52:27

Re: moda na nowe kominki

Post autor: Fardertys »

Ja widziałem że litery przestrzenne chromowane sa świetnym dodatkiem na takie kominki.
Maciejj56
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09/11/2017 09:27:21

Re: moda na nowe kominki

Post autor: Maciejj56 »

Kominki to faktycznie coraz częściej wybierane rozwiązanie. Dużo osób skupia się przy jego wyborze wyłącznie na wyglądzie, co według mnie jest błędnym założeniem. W końcu powinien być on dobrym źródłem ciepła. Ta temat dystrybucji gorącego powietrza pozyskałem wiele informacji od specjalistów z Galerii Kominków. Oprócz sklepów stacjonarnych prowadzą oni też sprzedaż w Internecie więc wszystkie elementy można kupić bez wychodzenia z domu. Na stronie https://www.galeriakominkow.pl/produkty ... etrza.html dostępny jest cały osprzęt do budowy kominka.
jankowsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 19/02/2015 11:52:47

Re: moda na nowe kominki

Post autor: jankowsky »

Ja mam u siebie tradycyjny kominek i daje radę, nie można mu nic zarzucić ;)
karolcia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19/03/2018 21:47:42

Re: moda na nowe kominki

Post autor: karolcia »

My mamy gaz, jak wiele osób teraz. Ale jako dodatek, alternatywa jest kominek wolnostojący od Kratki :)
ODPOWIEDZ