Jaki dom zbudować?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Nibobo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 17/08/2017 21:30:49

Jaki dom zbudować?

Post autor: Nibobo »

Chcielibyśmy z żoną w niedługim czasie wybudować swój własny domblach2 i zastanawiamy się na jakie rozwiązania się zdecydować. Może ktoś z was nam podpowie, jaki rodzaj domu będzie najlepszym rozwiązaniem? Na pewno ktoś ma większe doświadczenie niż my i będzie nam mógł w tej kwestii pomóc!
janek.janek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15/01/2018 15:44:37

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: janek.janek »

Poczytajcie na ten temat artykuły. Nie ma jednej najlepszej metody. W każdej zawsze coś nie pasuje. Warto też przedyskutować temat z wykonawcą.

____
tania przecinarka do styropianu
sextin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 14/12/2017 18:23:12

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: sextin »

Według mnie najlepiej postawić na domy ekologiczne - http://ecoreadyhouse.com/pl. Są one co prawda droższe, jednak posiadają nowoczesne rozwiązania. Ponadto warto zauważyć, że takie domy sa zwyczajniej w świecie tańsze w utrzymaniu, więc większy wydatek zwróci się po pewnym czasie ;)
Teligents
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05/03/2018 11:22:16

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: Teligents »

No ja sobie buduje klasyczny dom, do tego szukam jakiejś aranżacji wnętrz, osoby która mi wybierze szafki pod tv panele oraz wszystko do domu od podstaw .
Awatar użytkownika
Doszko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01/03/2018 17:50:20

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: Doszko »

Popytajcie o to znajomych. Moim zdaniem to jest dobry pomysł :)
Świat nazywał go egoistą, bo nie ciągnął z niego korzyści.
ewibar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 04/10/2017 17:44:44

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: ewibar »

Ja myślę ze na spokojnie powinniście się zastanowić nad wyborem projektu waszego domu i materiałów z jakich ma być wybudowany. Mnie się bardzo podobają domy z bali. Mój mąz ogląda ostatnio domy budowane z kontenerów. Teraz jest bardzo duzo mozliwości, ale wiadomo ze do wszystkiego potrzebne są pieniądze, takze musicie znaleźć kompromis


---------------------
Przeglądy budowlane Kraków
laegranpuck
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12/03/2018 16:38:20

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: laegranpuck »

Myślę, ze to zależy od upodobań, ale przede wszystkim ekologiczny
tigerka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22/02/2017 14:28:26

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: tigerka »

Nie mam praktycznie w tym temacie rozeznania bo nie myślałam o domu a o jego budowie tym bardziej, myślę raczej o gotowym mieszkaniu i to z wykończeniem pod klucz jak w tych mieszkaniach od Atala, to jest mega wygodna sprawa
Morlinek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/03/2018 14:06:47

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: Morlinek »

Ja budowę swojego domu powierzyłem profesjonalnej firmie budowlanej
karina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18/01/2018 22:11:31

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: karina »

Ja osobiście polecam wam dom z uwzględnieniem nowoczesnych systemów, tak zwany nowoczesny dom. Jestem wprost przekonana, ze te nowoczesne rozwiązania wpłyną pozytywnie na jakość waszego życia oraz funkcjonowania. Sprawdź system EXTA LIFE - słyszałam, że wiele osób jest z niego zadowolonych, tutaj http://www.zamel.pl/produkty/exta-life-inteligentny-dom znajdziesz wszystkie szczegóły.
ODPOWIEDZ