Jaki dom zbudować?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
morenni
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 05/04/2018 12:05:44

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: morenni »

Taki jaki chcesz. W zależności czego potrzebujesz i jaką masz dużą rodzinę. Może być nawet nowoczesny, inteligentny lub klasyczny i prosty. Ciężko też będzie z przeprowadzką jeśli budujesz dom bardzo daleko. Tani transport Wrocław też musiałbyś sobie załatwić. Najgorzej to jednak z projektem, to też sporo kosztuje ;)
Awatar użytkownika
BartzAPC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 02/04/2018 13:16:22

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: BartzAPC »

Super! Dzięki wielkie za sprawdzone informacje :) Z całą pewnością mi się przydadzą :)
Miłość jest jak ryba: trudno ją pochwycić i trzeby być bardzo zręcznym.
Radosny
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/04/2018 20:05:11

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: Radosny »

Radzę sprawdzić najpierw działkę i to jaki rodzaj domu może zostać na niej postawiony, dopiero później wybierać konkretny budynek
Lucek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11/04/2018 08:30:12

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: Lucek »

Mi się bardzo podobają domki drewniane :)
Planujesz kupić meble do pokoiku dziecięcego? Zapraszamy do Nas.
Jupiter
cezary7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13/04/2018 08:45:35

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: cezary7 »

Marzysz o pięknym domku jednorodzinnym z ogródkiem? Jeżeli masz już działkę na taką inwestycję to budową zajmie się http://domydomki.com.pl fachowcy, którzy od lat realizują najbardziej śmiałe pomysły, wznosząc domy i rezydencje z Twoich marzeń. Doświadczeni pracownicy zadbają o najwyższą jakość wykonanych prac.
cchloe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26/10/2017 10:44:11

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: cchloe »

Zdecydowanie energooszczędny. Co prawda początkowe koszty są wyższe, ale niższe koszty eksploatacji powinny to szybko zrekompensować.
Zizia1234
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 31/01/2017 12:56:48

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: Zizia1234 »

morenni pisze: 06/04/2018 13:47:22 Taki jaki chcesz. W zależności czego potrzebujesz i jaką masz dużą rodzinę. Może być nawet nowoczesny, inteligentny lub klasyczny i prosty. Ciężko też będzie z przeprowadzką jeśli budujesz dom bardzo daleko. Tani transport Wrocław też musiałbyś sobie załatwić. Najgorzej to jednak z projektem, to też sporo kosztuje ;)
Gdy mój brat budował dom w odległości 300 km od swojego miejsca zamieszkania, dojazdy przenosiny to była jakaś masakra. Niby wszystko organizował samodzielnie, a i tak wyszło go to drogo i kosztowało wiele nerwów. Tak sobie myślę, ze koszty usług przeprowadzkowych nie są wcale takie duże, lepiej kogoś zamówić, niż się męczyć....
elabarbara
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25/04/2017 22:03:23

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: elabarbara »

Ciekawa wskazówki, ja już rozpoczęłam budowę i nie przyda mi się. Z mojej strony od siebie mogę polecić http://www.schiedel.pl - to świetny producent systemów kominowych. Niedawno trafiłam na nich i sama planuje skorzystać z ich oferty, ponieważ mają bardzo dobre produkty, które są funkcjonalne i bezpieczne do każdego rodzaju domu.
martusia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19/03/2018 14:49:10

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: martusia »

Dom z bali to super sprawa. Postawiony przez sprawdzoną firmę na pewno będzie służył przez długie lata. Zachęcam do zapoznania się z firmą Wikpol: http://www.domyzbali.lublin.pl/. Dom przez nich postawiony ma niepowtarzalny klimat, a do tego jest bardzo ciepły i trwały.
dynamical
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23/04/2015 14:11:15

Re: Jaki dom zbudować?

Post autor: dynamical »

Ja wraz z żoną myślimy o zbudowaniu tzw. "inteligentnego domu" - wszystko przez ten artykuł http://www.bramykolobrzeg.pl/pl/blog/12 ... -aplikacji . Co sądzicie o inteligentnych domach?
ODPOWIEDZ