Jak urządzić pokój dziecka?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Tubaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11/10/2017 08:40:30

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Tubaz »

Sprawdź sobie co mają w ofercie Meble Grabo. Jakiś czas temu brałem od nich meble do salonu, wybór był niemiłosiernie wielki, nie wiedziałem co wybrać. Serio ciężko było na coś się zdecydować. Może i teraz coś fajnego będzie i Ci przypasuje ;)
Carina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13/10/2017 08:21:33

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Carina »

Ja u siebie miałam do dyspozycji nieduży pokoik, z racji że mam dziewczynke kolorem przewodnim był pudrowy róż, 3 ściany są w różu a na jednej jest fototapeta z kwiątami i także pojawia się róż stoi duza szafa komoda ramki do zdjęć online kanapa łóżeczko i zabawki do tego dywanik zegar na ścianie zasłony 2 obrazy
Herbins
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13/10/2017 12:17:08

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Herbins »

Jeśli masz jakieś stare meble możesz je zużyć przerabiając je, ja sama tak robie u mojej córki stoi stara komoda z której wyjęłam 2 pierwsze szuflady obciałam deski po bokach blat przykręciłam niżej kupiłam takie ogrągłe noge niziutki i lustro całość pomalowałam i zrobiłam jej małą toaletke
Parygs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/10/2017 07:25:34

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Parygs »

Ciężko będzie coś tak wyszukać. Patrz bardziej w necie na ciekawe meble czy inspiracje. Coś ciekawego możesz znaleźć tutaj producentmebli.eu. Całkiem ciekawe projekty mają, a nóż się znajdzie coś idealnego do pokoju twojego dziecka.
Jibyc
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/10/2017 13:40:51

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Jibyc »

Zależy to w dużej mierze od tego co lubi twoje dziecko. No raczej motyw piłki nie będzie spoko jeśli dziecko woli samochody. No rozumiesz o co mi chodzi. Pogadaj z nim ;) Po za tym tu http://www.meble.surfland.com.pl/ jest sporo młodzieżowych mebli w różnych stylach i z różnymi motywami. Możesz zajrzeć i się posiłkować ;)
nuka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/10/2017 17:07:52

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: nuka »

dobre są projekty tworzone z godnie z zainteresowaniami dziecka, bez sensu narzucać mu jakiś styl bo nam się to podoba. Chociaż nie powiem, zakochałam się w tapecie we flamingi i nie powstydziałabym się jej użyć;P
loks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 25/10/2017 15:45:03

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: loks »

Różne motywy z jego ulubionych bajek, gier, komiksów będą jak najbardziej na miejscu :)
Witek0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 24/10/2017 14:11:05

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Witek0 »

Wiadomo, że w pokoju u dziecka będzie dużo zabawek, więc przydadzą się szafki, a w sumie praktyczniej otwarte półki w znacznej ilości :)
A co do zabawek, to mam pytanie: co myślicie o zabawkach od Cobi? Wyglądają na stronie całkiem nieźle, ale jak z ich wykończeniem w rzeczywistości. W sumie nie słyszałem nigdy negatywnej opinii ale nie zagłębiałem się też w temat dlaczego rodzice je polecają. Jakie jest Wasze zdanie?
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: DominikT »

Hej , ja ostatnio wymieniałem dziecku podłogi w pokoju , doradziła mi firma http://www.parkietymarzen.com/ dodatkowo powiedzieli że dla większego zabezpieczenia zrobić cyklinowanie. Bardzo dobrze wykonane usługi.
bren
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07/11/2017 13:54:40

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: bren »

Ulubione motywy z bajek, kreskówek - to mu się z pewnością spodoba.
ODPOWIEDZ