Jak urządzić pokój dziecka?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Zarvenis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09/01/2018 13:36:30

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Zarvenis »

Załóż może jakieś ładne firanki. Tu jest ciekawa oferta: http://jasimalgosia.eu/
Myślę, że coś ciekawego udałoby się wybrać.
Havana88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/01/2018 10:41:33

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Havana88 »

W pokoju dziecka to najgorzej zawsze z meblami bo muszą być funkcjonalne a jak dziecko małe to każdy kant musi być zabezpieczony. Sprawdzony przeze mnie sklep polecam https://mebleglamour.pl/ ;) Tanio, wygodnie. A w kwestii pokoju to jeszcze jasne kolory.. obowiązkowo.. ;)
Gildron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15/01/2018 09:07:36

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Gildron »

Zobacz sobie w sklep Villeroy&Boch mają sporo rzeczy może coś wybierzesz do pokoiku dziecka my kuchnie teraz wyposażamy.
Wieża
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28/10/2017 17:53:02

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Wieża »

Gorąco polecam meble z ich oferty stoł pianosa mają naprawdę ciekawe aranżacje dla każdego pomieszczenia, meble wysokiej jakości z szybką i darmową dostawą na pewno nie będziecie zawiedzeni.
Krzychu258
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 15/12/2017 09:23:36

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Krzychu258 »

Ja szukając więcej przestrzeni postanowiłem kupić łóżko piętrowe. W sumie dzieci w podobnym wieku, także na kilka lat powinno byc okej.
walerka32
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/11/2017 19:21:35

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: walerka32 »

To bardzo dobry pomysł, takie meble, które oszczędzają miejsce. Oprócz łóżek piętrowych można np. wstawić tego typu https://www.promarkmeble24.pl/category/ ... lodziezowe meblościankę młodzieżową. Też nie zajmuje dużo miejsca, a jest bardzo funkcjonalna i estetyczna,
Melijor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06/02/2018 09:09:38

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: Melijor »

Polecam też sprawdzić sklep Proeco Dreams - kołdry i poduszki puchowe , w pokoju dziecka na pewno się przydadzą , sam tam zakupiłem i jestem naprawdę zadowolony.
wiktoriakubel
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06/02/2018 11:16:02

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: wiktoriakubel »

Kiedy urządzaliśmy pokój dla naszego dziecka to przeglądałam bardzo dużo zdjęć w internecie i szukałam inspiracji. Też ci tak radzę, naprawdę można znaleźć coś fajnego i bardzo efektywnego.
piotrowski7
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06/02/2018 12:20:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: piotrowski7 »

Warto urządzić pokój dziecka tak aby miała ono swobodny dostęp do wszystkiego czego potrzebuje :) Nie ograniczajmy dziecka w jego etapie rozwoju.
elabarbara
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25/04/2017 22:03:23

Re: Jak urządzić pokój dziecka?

Post autor: elabarbara »

A jak wam się podoba lozko domek dla dziecka ? Bo ja jak zobaczyłam, to mnie to łóżko dla dziecka zauroczyło, i już wiem jaka była by reakcja mojej córki na widok takiego łóżka. I zastanawiam się czy nie kupić jej na urodziny, a niedługo właśnie ma , i byłby to prezent. Myślicie że takie łóżko jest wygodne ?
ODPOWIEDZ