oświetlenie led

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Dominoos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15/04/2016 09:28:47

oświetlenie led

Post autor: Dominoos »

Witam! Niedawno poszukiwałem informacji na temat oświetlenia led, ponieważ zastanawiam się nad wykorzystaniem tego rozwiązania u siebie w domu. Podobno pozwalają zaoszczędzić do 50% energii elektrycznej. Zastanawia mnie czy to faktycznie jest prawda oraz jakiego producenta moglibyście mi polecić. Z własnych poszukiwań najbardziej przekonuje mnie ta firma: http://luxon.pl/, jednak zastanawia mnie również jakie Wy macie zdanie na jej temat.. Będe wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
Dominoos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15/04/2016 09:28:47

Re: oświetlenie led

Post autor: Dominoos »

Ostatnio kupiłem sobie porcelanowy żyrandol.Żarówka ledowa pasuje do niego jak ulał. Porcelane podpatrzyłem jak zrobic tu: http://www.bonechina.pl/
Awatar użytkownika
Imisz90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19/05/2017 22:53:38

Re: oświetlenie led

Post autor: Imisz90 »

Zazdroszczę Ci. Powiem szczerze, że ja mogę coś podpatrzyć a potem nie wychodzi. Mam nadzieję, że to się kiedyś zmieni.
Wszyscy boimy się tego, czego nie rozumiemy.
Jelonek12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30/11/2016 11:59:56

Re: oświetlenie led

Post autor: Jelonek12 »

Również zmieniłem niedawno oświetlenie w domu na LED. Stwierdzam, że jest to jedna z najlepszych inwestycji.
Alka4
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 29/12/2016 09:58:36

Re: oświetlenie led

Post autor: Alka4 »

A co sądzicie o tego rodzaju inteligentnym oświetleniu led? Jak dla mnie rewelacja, tylko na pewno sporo kosztuje.
magic992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 19/04/2017 10:59:10

Re: oświetlenie led

Post autor: magic992 »

Wszystko piękne, ale koszty. Przy budowie domu trzeba naprawdę się zastanowić co jest najpotrzebniejsze, bo nowości jest mnóstwo.
Karol80
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06/06/2017 15:12:30

Re: oświetlenie led

Post autor: Karol80 »

MI też się bardzo podobają ledy, ogólnie kombinuję w mieszkaniu żeby było nowocześnie
smart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 05/06/2017 18:35:36

Re: oświetlenie led

Post autor: smart »

jak najbardziej nowoczesne i jak najbardziej energooszczędne rozwiązanie, ja mam w domu wszystkie żarówki ledowe
Kinia30
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08/06/2017 12:06:09

Re: oświetlenie led

Post autor: Kinia30 »

Mi się najbardziej podobają ledy w łazience nad lustrem ;) można idealnie zrobić makijaż przy takim świetle :D
ruslanamickiewicz1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 17/06/2017 01:42:39

Re: oświetlenie led

Post autor: ruslanamickiewicz1 »

Zazdroszczę Ci. Powiem szczerze, że ja mogę coś podpatrzyć a potem nie wychodzi. :D :D :D
Cześć! Masz problem z pieniędzmi i potrebujesz pomocy? sprawdź tutaj ] i poznasz dużą liczbę możliwości oferowanych przez naszą firmę. Zabaczysz dużo ciekawych i potrzebnych rzeczy. :D
ODPOWIEDZ