Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Dominoos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15/04/2016 09:28:47

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: Dominoos »

Imponujący widok. Zastanawiam się nad kupnem podobnych. Pozdrawiam
patka21
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/03/2017 13:49:39

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: patka21 »

Ja uważam że to świetny pomysł. Sama ostatnio zamówiłam takie panele szklane u http://polanauv.pl/. Zastanawiam się również nad zamówieniem kabiny prysznicowej z grafiką co również mają w swojej ofercie :D Polecam zajrzeć na stronę !
myfavourite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01/03/2017 08:34:30

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: myfavourite »

Moja znajoma je ma i sobie je chwali. Pięknie wyglądają, i ładnie się pokrywają. Nie ma śladów złączeń. Ale na pewno są droższe niż płytki albo specjalna farba do kuchni.
Jan45
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22/03/2017 13:52:39

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: Jan45 »

Sam mam takie panelu u siebie w domu i powiem szczerze że bardzo ładnie to wygląda i utrzymać w czystości to jest wiele łatwiej niż płytki, a dużo lepiej to wygląda i można mieć swój ulubiony widok lub jakieś zdjęcia.
Michał33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/03/2017 08:34:08

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: Michał33 »

Fajnie to wygląda chodź nie do każdej kuchni pasuje. Ja na to miast lubię style klasyczne i już takich paneli nie zamontuje u siebie. A technik wykonania z tego co się orientuje jest dużo w zależności od wykonawcy.
magic992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 19/04/2017 10:59:10

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: magic992 »

Można zastosować najmodniejsze od kilku sezonów płytki w kształcie oxygonu albo specjalna farba do kuchni. Ale mi akurat panele szklane najbardziej się podobają..
minerwa90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 24/04/2017 10:41:28

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: minerwa90 »

Mi panele bardzo się podobają, są oryginalne i pięknie tworzą jednolitą powierzchnie.
wojciech_1708
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 27/04/2017 11:00:51

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: wojciech_1708 »

Panele szklane są fajne ale powstaje problem z ich myciem ja zakupiłem środki do mycia szkła tutaj https://cleanmed.com.pl/ możecie tam kupić profesjonalne środki czystości naprawdę dają radę
lukaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 03/05/2017 17:20:02

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: lukaa »

ogólnie szkło jest chyba higienicznym materiałem i łatwym w czyszczeniu także jestem za, chociaz dla mnie trochę zbyt nowoczesne, wolę wnętrza skandynawskie z cegłą i tablica kredową;)
onlyone
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 23/05/2017 08:14:02

Re: Panele szkalne do kuchni czy coś innego?

Post autor: onlyone »

Ja mam farbę zmywalną przeznaczoną specjalnie do kuchni, minimalistycznie ale też praktycznie i bez dużych kosztów.
ODPOWIEDZ