Opinie na temat blachodachówki Traffic

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
mariolka86
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/12/2015 11:23:57

Opinie na temat blachodachówki Traffic

Post autor: mariolka86 »

Witam wszystkich forumowiczów,
Wraz z mężem jesteśmy w trakcie budowania naszego domku jednorodzinnego. Na wiosnę planujemy zakończyć budowę dachu więc obecnie szukamy odpowiedniego pokrycia dachu, które byłoby w dobrej cenie oraz miało dobrą jakość. Wczoraj trafiłam na stronę producenta blachy Traffic. Mają całkiem spory wybór blachodachówki w różnych kolorach. Oferta jest całkiem atrakcyjna, tylko nie mogę znaleźć żadnych opinii na temat tej firmy. Czy ktoś może korzystał z ich produktów?
grzes556
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 09/11/2016 17:10:26

Re: Opinie na temat blachodachówki Traffic

Post autor: grzes556 »

Ja korzystałem, blachodachówki mają naprawde świetne. Do tego firma jest solidna.
AntonKon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 17/11/2016 10:06:34
Kontakt:

Re: Opinie na temat blachodachówki Traffic

Post autor: AntonKon »

Znam firmę, która zajmuje się budową domów jednorodzinnych w Białymstoku i wykorzystuje właśnie tego typu blachodachówki. Moim zdaniem, ogólnie blachododachówki to fajne rozwiązanie, bardzo praktyczne i jako materiał sprawdza się w różnego rodzaju budownictwie.
Budowa domów ze stali - stalovers.pl
Jelonek12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30/11/2016 11:59:56

Re: Opinie na temat blachodachówki Traffic

Post autor: Jelonek12 »

Może warto w tej kwestii zapytać się fachowców? Znajomy kiedyś kupował wywijki u nich, podobno to profesjonaliści jeśli chodzi o tematykę wszelkich stalowych części.
ODPOWIEDZ