Problem z podłogą

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
elabarbara
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25/04/2017 22:03:23

Re: Problem z podłogą

Post autor: elabarbara »

Ja też wolę panele. U mojej mamy są wszędzie w pokojach i w salonie panele i jest zadowolona. Wiadomo że trzeba wybrać najlepszej jakości. I ja już nawet znalazłam panele gdzie jest duży wybór- Panel-pol . Tym bardziej że firma gwarantuje montaż gratis więc fajna okazja.
jakub196
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18/07/2017 05:10:10

Re: Problem z podłogą

Post autor: jakub196 »

a co z ta podłoga nie tak

__________________________________________________________________
skup mieszkań Warszawa,
jakub556
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18/07/2017 14:17:52

Re: Problem z podłogą

Post autor: jakub556 »

a co z ta podłoga jest nie tak

____________________________________________________________
skup aut Gdańsk,
jurek321
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19/07/2017 08:21:29

Re: Problem z podłogą

Post autor: jurek321 »

a o co chodzi z ta podłogą

__________________________________________________
pożyczki pod zastaw nieruchomości,,
nico
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 26/07/2017 16:58:44

Re: Problem z podłogą

Post autor: nico »

Ja mam niestety jeszcze ich starą wersję, która zaczęła mi dawać w kość.. Nie wyglądają zbyt ładnie, a w niektórych miejscach zaczęły się nawet podnosić.
Marlena77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/06/2016 20:45:01

Re: Problem z podłogą

Post autor: Marlena77 »

Panele sa tanie i łatwe w montażu ale faktycznie nie koniecznie sa wytrzymałe. Jeśli chcecie trwałą i elegancką podłoge to polecam rozważyć posadzkę żywiczną http://www.acfloor.pl/posadzki-zywiczne/ . Taka podłoga jest bardzo wytrzymała na uszkodzenia, przetarcia itp a ponadto łatwo się ją pielęgnuje. Można też zamówić renowacje posadzki, po takim zabiegu wyglada jak nowa.
Awatar użytkownika
garmin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 12/10/2017 14:50:54
Lokalizacja: Toruń

Re: Problem z podłogą

Post autor: garmin »

Parkiet nie zawsze pasuje do pokoju, w którym chcemy go położyć. Szkoda marnować go np. tam, gdzie jest duży ruch, często się coś przenosi, przesuwa itd., bo powiem wam, że zniszczony parkiet nie prezentuje się zbyt elegancko. A po co go szybko eksploatować? Panele są praktyczniejsze moim zdaniem, trzeba dużo zapłacić, ale na pewno mniej niż za parkiet. A jak się je dobrze zabezpieczy, nie będzie się mieć takich problemów z ich psuciem. Poza tym, dla mnie oba rodzaje są porównywalne, jeśli chodzi o wizualne aspekty.
ArureXtREX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/10/2017 09:58:45

Re: Problem z podłogą

Post autor: ArureXtREX »

Panele a drewniana podłoga. To i to ma swój urok, kwestia jednak co kto woli i jak będzie o to dbać. O dobre panele zdecydowanie nie będzie trzeba tak dbać jak o podłogę drewnianą. Co lepsze to już kwestia na co cię stać i jak chcesz o to dbać. Nie powiem, drewniana podłoga bardzo ładnie wygląda, sąsiad ma to wiem. Najlepiej zapytaj fachowca w sklepie jak trzeba dany produkt (drewno) konserwować :)
Osobiście wybrałbym panele. Dla moich oczu są znacznie bardziej ładniejsze :)
Pozdrawiam ;)
obl
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 23/10/2017 10:13:31

Re: Problem z podłogą

Post autor: obl »

Podłoga, wiem z doświadczenia, dostarcza czasem największych wyzwań ;)
nuka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/10/2017 17:07:52

Re: Problem z podłogą

Post autor: nuka »

oczywiście nic nie równa się z deską prawdziwą, ale jest to dość drogie rozwiązanie i wymaga konserwacji
ODPOWIEDZ