Warszawa - amerykanizujące sie miasto bez klimatu.

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Znaczy chodzilo mi o to ze zaczyna sie troche rozwijac ....bo to nawet niechodzi o sam wiezowiec ale o kompleks tez ...moze za bardzo kolorowy jest...
WTC Theory....
Znawca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 39
Rejestracja: 06/10/2006 21:11:50
Lokalizacja: Opole | Warszawa
Kontakt:

Post autor: Znawca »

Wogóle jest ni w 5 ni w 9 :|
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Znawca zgadzam się całkowicie. Ten budynek w Wrocławie jak słoń :D!
Nowy Jork - Manhattan
coinwei
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28/01/2015 02:32:03

Post autor: coinwei »

zbyt amerykanska co jej nie sluzy. Uwielbiam wiezowce ale nie w tym miescie. Niech najpierw zmienia Wawe od podstaw - od tych brudnych, szarych PRLowskich budynkow! Pozdrawiam.eafifa15
fifa coins
JarekZ
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 16/03/2015 10:41:53

Post autor: JarekZ »

Nie zgadzam się z tym, że Warszawa nie ma klimatu, po prostu nie każdego ten klimat odpowiada.
Najlepsze urządzenia ciśnieniowe w Polsce
madziulka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 09:45:02

Post autor: madziulka »

Nasza stolica to taki misz masz. Trochę spowodowane jest to historią. Ale mimo, że mieszkałam 4 lata to nie zbyt mi się się podobała.
mpod
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 24/11/2015 12:32:40

Re: Warszawa - amerykanizujące sie miasto bez klimatu.

Post autor: mpod »

Ja bardzo nie lubię Warszawy. Nie ma żadnej konsekwencji w tym, jakie budynki tam powstają, a do tego wiele z nich jest w bardzo złym guście.
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Warszawa - amerykanizujące sie miasto bez klimatu.

Post autor: DeNiro1 »

Według mnie nie można patrzyć na Warszawę pod względem danego obszaru. Każda dzielnica ma swój specyficzny i oryginalny tylko dla niej klimat. Różnice między nimi są przeogromne.
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Warszawa - amerykanizujące sie miasto bez klimatu.

Post autor: DominikT »

Warszawa jest piękna właśnie przez to zróżnicowane. Centrum - wieżowce, szerokie ulice. Po 15 minutach jesteś na Pradze - odpadający tynk, zaułki pełne pijaków, ale też klimatyczne kluby i teatry. Po kilku minutach jesteś na zielonej Saskiej Kępie pełnej małych uroczych domków i plaży nad Wisłą. Po kilku minutach jesteś w Wilanowie i w pobliżu widać same apartamenty nowobogackich. Po kolejnych minutach jesteś w okolicach SGGW lub Pól Mokotowskich tętniących życiem studenckim... Warszawa jest piękna :)
ODPOWIEDZ