Ciekawe projekty

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
Awatar użytkownika
Bush777
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16/01/2016 12:53:13

Re: Ciekawe projekty

Post autor: Bush777 »

janusz30 pisze:No nie wiem czy specjalistę ;) Czasem on tylko pomaga nam przełożyć wszystko na papier. Można samemu się trochę pomęczyć a satysfakcja gwarantowana.
Oprócz tego pieniądze zostaną w portfelu. Każdy ma jednak wolną wolę.
Niektórzy ludzie po prostu muszą kogoś nienawidzić, więc lepiej skierować tę wrogość przeciw pentadrianom niż przeciw tkaczom.
rolando
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18/01/2015 17:24:52

Re: Ciekawe projekty

Post autor: rolando »

Do ciekawych projektów wnętrz najlepiej zatrudnić kreatywne osoby z poczuciem designu.
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Ciekawe projekty

Post autor: DeNiro1 »

Ja również polecam własną kreatywność. Zauważyłem trend na rynku na robienie ciemnych elewacji w połączeniu z jasnym drewnem i w sumie bardzo podoba mi się takie połączenie :)
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
haso
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20/03/2016 22:52:32
Kontakt:

Re: Ciekawe projekty

Post autor: haso »

Myślę, że warto zadbać o szczegóły zarówno w środku jak i na zewnątrz. Na początek możemy użyć klasyczne, standardowe kolory a z czasem dobrać dodatki, które ożywią całość i nadadzą oryginalnego charakteru.
Awatar użytkownika
afurka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 19/03/2016 12:49:54

Re: Ciekawe projekty

Post autor: afurka »

Bush777 pisze:
janusz30 pisze:No nie wiem czy specjalistę ;) Czasem on tylko pomaga nam przełożyć wszystko na papier. Można samemu się trochę pomęczyć a satysfakcja gwarantowana.
Oprócz tego pieniądze zostaną w portfelu. Każdy ma jednak wolną wolę.
Pewnie, że każdy sam decyduje. Ja osobiście bym skorzystał z rady kolegi.
Miłość polega na kompromisie, który pozwala iść dalej.
franekbudowniczy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10/11/2015 11:38:17

Re: Ciekawe projekty

Post autor: franekbudowniczy »

Jeżeli interesuje Cię obszar wielkopolski to polecam strony z hasłem aranżacja Leszno, tam z pewnością znajdziesz wiele inspirujących projektów:)
remoldz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/05/2016 14:36:59
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Ciekawe projekty

Post autor: remoldz »

Warto poszukać wnętrz, które można zobaczyć na żywo i wspierać się wrażeniami z oglądania tego wnętrza przy wyborze projektu. Czasami nawet najlepszy projekt oglądany na ekranie monitora może okazać się zupełnie inny w rzeczywistości. Zazwyczaj wypada gorzej niż oczekiwaliśmy :wink:
Solidna firma remontowa z Łodzi.
dream
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04/05/2016 15:50:24

Re: Ciekawe projekty

Post autor: dream »

Valkyyyr22 pisze:Do aranżacji wnętrz moim zdaniem najlepiej jest zatrudnić specjalistę - nie jest to zbyt droga usługa, a gwarantuję, że będziesz zadowolony :)
Zgadzam się w 100% - powierzenie aranżacji wnętrz fachowcom pozwoli uniknąć wielu błędów, o które laikowi naprawdę nietrudno. Ponadto doświadczony projektant zadba o równowagę pomiędzy estetyką pomieszczenia a jego funkcjonalnością. Ciekawe projekty ma w swoim portfolio biuro projektanckie Mobiliani Design oferujące pomoc w zakresie projektowania wnętrz prywatnych i usługowych nie tylko na terenie Bydgoszczy, ale także innych miast http://mobilianidesign.pl/projektowanie ... bydgoszcz/
zeta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29/05/2016 10:28:25
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Ciekawe projekty

Post autor: zeta »

To bardzo dobra opcja.
Releks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/06/2016 16:29:02

Re: Ciekawe projekty

Post autor: Releks »

Najlepszą opcją jest obejrzenie kilku wnętrz a następnie skonsultować się z projektantem na temat tego, co nam się podobało tu a co tam i połączyć to jedną całość :)
ODPOWIEDZ