śląsk

Zdjęcia oraz rozmowy na tematy zwiazane z miastami i regionami oraz ich panoramami.
katrinka234
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 18/03/2016 13:10:50

Re: śląsk

Post autor: katrinka234 »

Bytom jest najgorszy
dream
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04/05/2016 15:50:24

Re: śląsk

Post autor: dream »

Śląskie miasta przytłaczają, ale poza tym Śląsk to wiele ciekawych miejsc krajobrazowych.
Paweł01
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06/06/2016 16:10:21
Lokalizacja: Katowice

Re: śląsk

Post autor: Paweł01 »

Ja pochodzę i przyznaję, że mamy piękne panoramy. Tajemnicze miejsca w środku aglomeracji :) Warto wybrać się do Śląskiego Ogrodu Botanicznego, Pszczyny lub Będzina :) Nie wspominając o innych równie malowniczych miastach.
Awatar użytkownika
Maruszka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 13/06/2016 12:59:23
Lokalizacja: Brzeg
Kontakt:

Re: śląsk

Post autor: Maruszka »

Na Śląsku zawsze wytrąca mnie z równowagi wyczuwalny zapach węgla. Ale poza tym teraz to całkiem zielony region, nawet konurbacja śląska ma dużo zieleni. Jednak ciagle są takie ponure dzielnice.
luna
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 02/12/2016 22:21:37

Re: śląsk

Post autor: luna »

a ja jesterm pod wrazeniem tego jak szybko się Katowice rozwijaja...gdyby jeszcze ktoś zajął się ta piękną zaniedbaną secesja na kamienicach na starym mieście;)
tuchacz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17/01/2017 11:23:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: śląsk

Post autor: tuchacz »

Moim zdaniem Śląsk po prostu jest dla koneserów - ma specyficzny klimat, na pewno jest to zupełnie inny rodzaj miasta niż Kraków..chociaż przy tym smogu teraz...
pati
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02/04/2017 15:30:16

Re: śląsk

Post autor: pati »

Niewielu patrzy na niego w ten sposób, ale Śląsk jest naprawdę piękny na swój sposób.
Kamilor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/04/2017 16:06:31

Re: śląsk

Post autor: Kamilor »

Moim zdaniem najpiękniejszym miastem na śląsku, to Katowice. Miasto nadal prężnie się rozwija, o czym świadczą nowocześniejsze rozwiązania architektoniczne i techniczne. Najbardziej zniewalają mnie zabytki, takie jak: Spodek, katedra, teatr śląski, jak i wszelkiego rodzaju atrakcje turystyczne.
smart
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 05/06/2017 18:35:36

Re: śląsk

Post autor: smart »

W Katowicach jest wiele pięknych secesyjnych kamienic, tylko trochę niezadbane to miasto, chociaż muszę przynać, że w ciągu ostatnich lat powstało kilka dobrych inwestycji
knowhow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 17/06/2017 19:28:52

Re: śląsk

Post autor: knowhow »

a ja lubię ten industrialny klimat Ślaska. świetny na film, albo sesję zdjęciową, może niekoniecznie do zamieszkania;)
ODPOWIEDZ