Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.

Dom nowoczesny czy klasyczny?

Nowoczesny
3
43%
Klasyczny
4
57%
 
Liczba głosów: 7

Awatar użytkownika
Hanys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 08/07/2015 08:09:29
Kontakt:

Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: Hanys »

Budując dom wybralibyście styl wykończenia klasyczny czy nowoczesny? CO wg. was jest w dzisiejszych czasach modne? Na tym blogu jest pewne (dość ciekawe) zestawienie obu modeli. Jakie jest wasze zdanie? Zamieszczam małą ankietę :)
aigrcani
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/09/2015 13:46:39

Post autor: aigrcani »

Ja zdecydowanie nowoczesny. Lubię odważnie nakreślone linie, ciekawe kolory etc.
MagnusTorgen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 07/01/2016 14:59:24

Re:

Post autor: MagnusTorgen »

aigrcani pisze:Ja zdecydowanie nowoczesny. Lubię odważnie nakreślone linie, ciekawe kolory etc.
Ja też jestem za stylem nowoczesnym. Bardzo fajnie można dziś kreować design wielu elementów takich jak np. łóżko. Dlatego dziś nowoczesne to także praktyczne, wygodne, ciekawe i nowatorskie.
Awatar użytkownika
rudiwos3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17/01/2016 12:19:24

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: rudiwos3 »

Moim zdaniem lepiej wybrać styl klasyczny. Nowoczesny hmm...zawsze się z czasem zmienia (kolory,meble-ciągle pojawia się coś nowego) a klasyczny jest uniwersalny domy tak wykończone są piękne i niepowtarzalne oraz zawsze eleganckie.
Ludzie sami stworzyli te przeciwieństwa: natura ich nie dostrzegała
paluch686
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 18/01/2016 17:59:47

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: paluch686 »

U nas w domu wszystko nowocześnie, właśnie jesteśmy w trakcie kupowania mebli nowoczesnych w ArtCore do kuchni. Jedyny łącznik taki między nowoczesnością a klasycyzmem to parkiet, bo on jako jedyny pasowałby i tu i tu :-)
dream
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04/05/2016 15:50:24

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: dream »

Zdecydowanie klasyczny :)
Cassie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 28/08/2015 14:31:28

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: Cassie »

niezależnie czy nowoczesny, czy klasyczny, to ..solidny:) naszych niesolidnych wykonawców trzeba było poprawiac i tu chyl,e czola przed http://martpol.net.pl - dokonali cudu naprawiając spartaczoną robotę po poprzednikach. Teraz i taras i dach mozna podziwiać.
Awatar użytkownika
fab
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 17/02/2016 22:07:58

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: fab »

Zdecydowanie nowoczesny lub idealne byłoby połączenie tradycji z nowoczesnością, stare ceglane lub kamienne mury i szkło.
celestenek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/08/2016 12:58:38

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: celestenek »

Dach nowoczesny to najfajniejsze rozwiązanie.
Jednak sama wizualizacja to jedno. Chodzi także o materiał. Bardzo fajnie, jakby był on wykonany z jakiegoś konkretnego materiału. Ja mam np. dach bitumiczny, podobny do tego http://dachybialystok.pl/dachy/dachowki-bitumiczne/i jestem zdania, że to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie.
Fajnym rozwiązaniem i tańszym są dachy trapezowe wykonane np. z cementu. Ogólnie format dachu trapezowego jest bardzo fajny i warto z niego korzystać.
Ostatnio zmieniony 23/08/2016 10:35:31 przez celestenek, łącznie zmieniany 1 raz.
Witek971
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 10/11/2015 15:16:25

Re: Styl wykończenia domu - nowoczesny czy klasyczny?

Post autor: Witek971 »

Dla mnie nowoczesny. Minimalistyczny. Choć z pewnymi dodatkami, żeby jednak było przytulnie.
ODPOWIEDZ