Balustrady szklane

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
rolando
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18/01/2015 17:24:52

Re: Balustrady szklane

Post autor: rolando »

Całkiem ok, ale tylko w pełni zabudowane do sufitu.
jaro46
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/02/2017 14:34:22

Re: Balustrady szklane

Post autor: jaro46 »

Ja również uważam, że balustrady szklane nie są dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie tylko trudno je utrzymać w czystości, ale również jest ryzyko potłuczenia. Mnie najbardziej podobają się balustrady Kielce wykonane ze stali nierdzewnej. Łatwo je utrzymać w czystości i do tego ładnie się prezentują, czy te schodowe, czy te balkonowe. Ja mam u siebie takie na balkonie i na schodach.
TeemoLannister
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 30/11/2015 13:09:25

Re: Balustrady szklane

Post autor: TeemoLannister »

czy szklane są takie super, no nie wiem.
hotele Włocławek i okolice
amster666
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 07/02/2017 09:41:18

Re: Balustrady szklane

Post autor: amster666 »

Szklane są najlepsze ze wszystkich 8)
fizia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 27/01/2017 10:37:46

Re: Balustrady szklane

Post autor: fizia »

Jeśli jesteście zainteresowani balustradami metalowymi to zapraszam do odwiedzenia strony GD Constructions http://gdconstructions.pl/projektowanie-balustrad-3d/. Firma zrobi dla Ciebie wszystko - od projektu 3D po gotowy produkt!
bergen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 02/04/2017 15:16:20

Re: Balustrady szklane

Post autor: bergen »

Według mnie to bardzo fajne rozwiąanie, troszkę kosztowne, ale czego się nie robi dla wyglądu ;)
ukrwanek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/04/2017 20:09:30

Re: Balustrady szklane

Post autor: ukrwanek »

Całość wygląda naprawdę ciekawie, jednak odstrasza mnie osobiście wciąż wysoka cena tego typu balustrad. Mam nadzieje, że jednak trafie przy okazji sezonu na jakąś fajną okazję.
fizia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 27/01/2017 10:37:46

Re: Balustrady szklane

Post autor: fizia »

Ciekawe rozwiązanie ale my jednak zdecydowaliśmy się na zastosowanie na zewnątrz balustrad tego typu http://efekt-metal.pl/galeria-realizacj ... ewnetrzne/ Widziałam je na żywo podczas wizyty w nowym domu znajomych i nie ukrywam, że robią niesamowite wrażenie. Taka elegancja i estetyka, miło się na to patrzy a dodatkowo są bardzo wytrzymałe i funkcjonalne.
igorek4t
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/04/2017 16:17:48

Re: Balustrady szklane

Post autor: igorek4t »

No obie opcje są bardzo interesujące.
lukaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 03/05/2017 17:20:02

Re: Balustrady szklane

Post autor: lukaa »

no własnie, może jest jakiś sposób na taką balustradę, żeby jej ciągle nie musieć czyscic? bo zastanawiam się nad czymś takim, ael te wasze komentarz mnie trochę zniechęcają... :cry:
ODPOWIEDZ