Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
heniutek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26/07/2017 13:05:50

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: heniutek »

Mając nowoczesne balustrady zawsze warto mieć w zapasie jakieś kolano hamburskie z firmy gigastal.pl, gdyby nasze z jakiegoś powodu uległo uszkodzeniu. Nie jest łatwo je dostać, warto więc zawczasu mieć ich jakikolwiek zapas.
Labifrs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/10/2017 08:09:38

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Labifrs »

Ja doposażam swoje mieszkanie w http://homedome.pl/ bardzo fajna strona z różnymi rzeczami które można sobie zamówić sprzęty rtv agd małe do domu.
aaama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04/10/2017 12:38:07

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: aaama »

Musi byc ladnie i funkcjonalnie, nie kupuj zeczy, ktore wypada miec, a ktore Ci sie nie przydadza bo beda tylko przekladane z miejsca na miejsce.
renata25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 18/05/2017 08:12:04

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: renata25 »

Dla mnie najlepsza jest prostota. Mniej znaczy więcej
vertua
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 14/11/2016 22:39:53

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: vertua »

W każdym mieszkaniu moim zdaniem bardzo ważne są dodatki. Tutaj https://desideradesign.pl/kategoria/sypialnia sobie właśnie przeglądam takie do sypialni. Moim zdaniem warto inwestować właśnie w różne dodatki bo to one nadają każdemu wnętrzu największy urok. No i też dzięki różnym dodatkom mieszkanie wygląda po prostu przytulniej, a to jest ważne :) Przynajmniej ja tak uważam, bo wiem, że są też osoby, które najbardziej lubia też minimalizm :)
loks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 25/10/2017 15:45:03

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: loks »

aama - To prawda, ładne bez funkcjonalności nadaje się do muzeum, a nie do domu. ;)
Nibobo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 17/08/2017 21:30:49

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Nibobo »

Ja własnie zastanawiam się nad ciekawymi dodatkami do swojej nowej sypialni i strasznie wpadły mi w oko takie poduszki http://www.centrummateracy.com/poduszki/ . Uważam, że poduszek nigdy za wiele i zawsze sie przydadzą :). A wy co sądzicie o tych dostępnych w tamtym sklepie? Podobają się wam?
Jerlines
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31/10/2017 13:45:44

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Jerlines »

Mnie interesuje najpierw bezpieczny wynajem mieszkania. Dopiero potem mogę myśleć o wyposażeniu. Ciężko teraz znaleźć dobre mieszkanie.
geriako
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 30/10/2017 16:24:46
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: geriako »

Myślę, że zdecydowanie jest tam z czego wybierać :)
casa-carina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09/11/2017 09:11:21

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: casa-carina »

Wstaw sobie na przykład jakieś lampiony drewniane. Bardzo fajnie to wygląda i jest niedrogie. Będziesz miała fajny akcent w mieszkaniu.
ODPOWIEDZ