Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Ziomek »

Ostatnio z nudów oglądałam telewizję. Natknęłam się na program o urządzaniu mieszkania od nowa. Był tam fajny pomysł na ozdoby ścienne. Znalazłam już podstawę projektu, czyli ramę. Kupiłam ja ną http://galeriaram.pl/ , potem połączyłam sznurkami obwód i zawiesiłam w niej zdjęcia rodzinne. Wygląda to rewelacyjnie. Chyba zrobię jeszcze jeden taki kolaż.
kazmin55
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 12/10/2017 07:56:48
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: kazmin55 »

Gorąco polecam gotowe mieszkaniac- gdzie znajdziecie super mieszkania w Lublinie .
Ostatnio zmieniony 27/07/2021 09:07:19 przez kazmin55, łącznie zmieniany 1 raz.
Bibian33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20/03/2018 11:44:04

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Bibian33 »

polecam wynajac kogos kto się zna na aranżacji wnętrz. Taka osoba kosztuje, warto w to zainwestować nawet jak nie masz za wiele gotówki. Zawsze można znależć jakaś szybką pozyczkę np aasapolska ma ciekawą ofertę, bez zbędnych formalnosci masz pieniądze bez wychodzenia z domu bo wszystko przez neta załatwiasz.
szczurek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15/01/2019 17:36:42

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: szczurek »

Jeżeli mamy nie duże mieszkanie to z pewnością każdy poradzi sobie sam z aranżacją wnętrza, przy większym metrażu pokusiłbym się o skorzystanie z usług projektanta.
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna.
thanielfox
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 19/10/2016 12:57:52

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: thanielfox »

Zajrzyj na https://homehood.eu/ - znajdziesz unikatowe dodatki i meble do aranżacji wnętrz :)
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: iza23 »

Myślę, że kluczową sprawą jest porządne wykończenie wnętrz. Ja zastanawiam się czy nie zrobić w salonie jeden ściany z paneli 3D: naklejkomania.eu/641-panele-3d Co sądzicie o takim rozwiązaniu? Na wszystkich ścianach byłoby to przytłaczające, ale na jednej chyba byłoby chyba całkiem okej, co nie? :)
ariastarkowna22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 05/05/2019 14:38:22

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: ariastarkowna22 »

Hej wszystkim!

Spotkał się ktoś kiedyś z panelami ściennymi? Przyznam szczerze, że wcześniej o nich nie słyszałam, trafiłam dopiero na nie na stronie: https://www.ddd.com.pl/kategoria/sciany_4_1.html i postanowiłam dowiedzieć się czegoś więcej. Do ich zalet należy bez wątpienia łatwy i szybki montaż – panele ścienne są wykonane z bardzo plastycznego materiału, który można zastosować nawet na nieotynkowanej powierzchni. Trwałość takich paneli jest znacznie lepsza - porównując do ściany pokrytej tapetą lub farbą. Idealnie się sprawdzi przy cienkich ścianach, gdy właściciel domu chciałby dodatkowo zabezpieczyć wnętrze przed zimnem czy dźwiękami z zewnątrz.
eryk_w
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/12/2017 11:04:37

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: eryk_w »

Wybór materaca dla naszego dziecka jest ważny, to jedna z podstawowych rzeczy do naszego mieszkania. Ja polecam wam model materac lateksowy antyalergic covers model ml1 który jest antyalergiczny, ponadto ma pozytywną opinię instytutu matki i dziecka w Warszawie i nie chłonie wilgoci ani zapachów. A to ważne przy małym dziecku.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Wiktoria »

W przypadku własnego mieszkania trzeba pamiętać o bardzo wielu różnych rzeczach.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Justyna17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26/05/2018 20:34:11

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Justyna17 »

Zanim kupiliśmy meble to kładliśmy kamień naturalny na jednej ścianie i gładzie na pozostałych,bardzo ładnie to wygląda. Wybraliśmy na ściany super białą gładź gotowa ATLAS GTA .Jest bardzo biała i idealnie nadaje się na ściany. Szybko schnie i można ją aplikować wałkiem. Mąż ją wygładzał ręcznie na mokro dzięki czemu nie było tyle pylenia.I mogę powiedzieć że jest dosyć wydajna.W połączeniu z kamieniem wygląda rewelacyjnie
ODPOWIEDZ