World Trade Center - Controlled Demolition

Dyskusje na temat planowanych ciekawych budowli i wieżowców, będących w trakcie konstrukcji lub wstrzymanych.
athinaios
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 16/09/2008 03:50:44
Lokalizacja: NYC, 北京。

Post autor: athinaios »

multipro pisze:.


Taka nowa zaobserwowana przez mnie akcja to zmiana „starych”
użytkowników na „świerzą krew” w postaci „akisobiegosc”,
„thinaios” i „skoda”. Chodzi o to, że ci „starzy” dali już się
poznać na forum i dalsze kontynuowanie zajadła negacja może
ich demaskować. W takim razie robiona jest zmiana warty na nowych którzy
jako nowi nie wywołają zdziwienia swoim zachowaniem.
Po prostu posunięcie dla zwiększenia wiarygodności.
Ładnie wspódziałają.

Naturalnie istnieje duże prawdopodobieństwo, że jeden człowiek
obsługuje kilka nicków. No cóż, ekonomia.
jak juz to athinaios :] a po drugie to z nikim nie działam, nie jestem lewym kontem jakiegoś uzytkownika. Zdjecie, które umieściłem tam też zostało zrobione przeze mnie 9/11 tego roku. Zresztą ten nick mam też na skyscrapercity ;] Byłem tam, widziałem i swoje zdanie też mam po prostu na ten temat. pozdro
欢迎光临北京。
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
creative
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 21/08/2008 16:01:28
Lokalizacja: Kraków

Post autor: creative »

heh już nawet enigma się za to wzięła...
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Ostatnio zmieniony 27/02/2011 23:05:23 przez kon133, łącznie zmieniany 1 raz.
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Loose Change Final Cut - 11 Września Niewygodne Fakty - Wersja Finalna

"Kultowy" film, którego przedstawiać chyba nie trzeba.
W odróżnieniu od poprzednich wersji, "Final Cut" jest już całkiem profesjonalny i zawiera najistotniejsze,
kluczowe fakty i niezbite dowody związane z atakami 11 Września.
Dokument prezentuje też liczne kwestie, których dotąd nie poruszano w filmach o tej tematyce.

[GVideo]http://video.google.com/videoplay?docid ... 1535681964[/GVideo]


Polecam również obejrzeć dodatkowy rozdział "Samoloty" (z polskimi napisami),
który z końcowego wydania został wycięty:

[GVideo]http://video.google.com/videoplay?docid ... 4475706513[/GVideo]
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

kon133 pisze:Jak będą w święta spróbuje przedstawić jeszcze parę dowodów oraz omówić poprzednie związane z 9/11 :wink:
Oczywiście jak znajdę trochę wolnego czasu :?
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
Awatar użytkownika
kon133
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 351
Rejestracja: 11/08/2007 15:00:04
Lokalizacja: Kraków

Post autor: kon133 »

Dziś mija 36 lat od oficjalnego otwarcia kompleksu WORLD TRADE CENTER

"Wielki dzień w wielkim mieście" 4.04.1973r - 4.04.2009r ||

World Trade Center Complex || 5 Sierpnia 1966r - 4 Kwietnia 1973r - 11 Września 2001r
[*][/b]
Ostatnio zmieniony 07/03/2010 11:54:53 przez kon133, łącznie zmieniany 1 raz.
Remember 9/11 ...
Rebuild The Twin Towers of the World Trade Center !
Jaro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 12/09/2009 19:38:49

Post autor: Jaro »

Witam
to może i ja się wypowiem jako że była ostatnio 8 rocznica upadku wież WTC.
Na wstępie chcę powiedzieć ze nie jestem architektem, budownicznym, specem od wyburzeń ani nawet spawaczem ;) Jestem prostym geologiem więc wszystko co tu napisze możecie potraktować z przymrużeniem oka bo to jedynie przemyślenia.

Zacznę od tego że oglądnąłem kilka filmów dokumentalnych, jedne mniej spiskowe inne bardziej (materiały telewizja i internet więc wcale nie musiała być w nich zawarta prawda). Także przeczytałem większość tego tematu (nie wszystko bo jak temat schodził na "ośle" "baranie" "idź do szkoły" "zdaj maturę" to przeskakiwałem na kolejną stronę:P ). Wielokrotnie też patrzyłem na upadek tych wież i też pewne zdanie sobie wyrobiłem. W 2001 bylem pewien ze to był zamach. Gdy USA rozpoczęła inwazje na Afganistan (miesiąc później!!!!) już się nad tym zastanawiałem. Bo przecież Amerykanie byli gotowi do wojny??!! Mieli wielkie rezerwy zbrojenia, amunicje broń wozy pancerne samoloty. To wszystko stało gniło (nie dosłownie;)) i się starzało. A jednak Rosja się zbroi Korea się zbroi Irak(??!! o tym za chwile), więc potrzeba nowej lepszej broni a starą trzeba zużyć. Afganistan był świetną do tego okazją.

Ale czy można poświęcić 3000 ludzi dla tego celu?? Nawet po inwazji na Afganistan w to nie wierzyłem. Jednak jak zobaczyłem co zrobili Rosjanie z cywilami w teatrze na Dubrowce to się zacząłem zastanawiać głębiej. No ale USA to nie ruscy.... I nastała wojna w Iraku który podobno miał broń masowej zagłady etc. Gó*no prawda jak się okazało. Zachłanni Amerykanie chcieli przejąc kontrole nad ropą. Jak to wyszło dobrze wiemy, ale nie chodzi o wynik tylko o cel. Tak więc od strony politycznej USA gotowe było poświęcić 3000 istnień dla nazwijmy to "dobra kraju".

Czyli możemy przyjąć, że USA szukało pretekstu do inwazji i dlatego postanowili zniszczyć bądź co bądź jeden ze swoich symboli.

Teraz sprawa, co uderzyło. Jak niemal jestem pewien ze w WTC uderzyły 767 a jak nie one to inne wielkie odrzutowce tak co do pentagonu nie jestem pewien. Kilka źródeł podało różne wersje. Najbardziej prawdopodobna wydaje mi się rakieta ziemia ziemia (lub powietrze ziemia - jakieś samoloty tam latały prawda??)

I docieramy do sedna. Jak zawaliły się budynki. Mówicie że od pożaru. Ale nigdy w historii żaden budynek się w ten sposób nie zawalił.
Czy samolot uszkodził konstrukcję?? Napewno, ale przecież nie przebił się na wylot. Uwierzyłbym , że wieże padły gdyby po pewnym czasie górna część przegibnęła się na tę stronę z której samolot zrobił wyrwę. To co widzieliśmy 11.09 to było jakby to ująć.... jak rozpadnięcie się domku z kart. Kart składają się do środka a nie na zewnątrz, podobnie jak ten budynek. Prosto w dół! Więc naprawdę coś tu było nie tak. A dodając do tego częste próby ewakuacyjne na kilka dni przed "zamachem" + wycofanie psów (cholernie dziwny zbieg okoliczności). Ponadto w lipcu (2miesiace przed zamachem) pewien investor kupił WTC i.... ubezpieczył od terroryzmu na wielką kwotę. Ponadto nawet linie lotnicze sądzi o odszkodowania.

Reasumując w mnie za zniszczenie budynków odpowiada państwo (a przecież się nie przyznają:P ) A co do sposobu realizacji to hm... oglądaliście Vabank?? Henryk Kwinto otwiera sejf z zamka a potem prują sejf palnikiem. Wydaje mi się że tutaj było podobnie
pozdrawiam
cif
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 22/03/2010 15:23:28
Kontakt:

Post autor: cif »

Atak terrorystów był Amerykanom na rękę, mieli pretekst aby zaatakować Irak oraz Afganistan za aprobata Europy.

Należy pamiętać ,że w Iraku duże wpływy mieli Francuzi oraz Niemcy, my sami udzieliliśmy dość dużych kredytów Irakowi.

Bardzo prawdopodobnym jest ,że amerykanie sami rozwalili WTC aby europa poparła atak na Irak i Afganistan .
ODPOWIEDZ