Najbrzydsze miasto

Zdjęcia oraz rozmowy na tematy zwiazane z miastami i regionami oraz ich panoramami.
Bavvisko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/11/2015 21:47:16

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: Bavvisko »

A co wy myślicie o Poznaniu? Tam jest tak brzydko że szok wszędzie jest nasrane od tych ptaków a ludzie im dają jeść bez sensu.
wypelniacz291
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 05/11/2015 15:10:07

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: wypelniacz291 »

Najbrzydsze miasto jakie widziałem? Zabrze. Nic się temu nie równa. Wszędzie szaro od brudu. W życiu już tam nie wrócę z własnej woli...
Awatar użytkownika
Jaca
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 04/06/2015 22:30:23
Lokalizacja: Płock

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: Jaca »

Dla mnie to Glasgow. Wiele zaniedbanych terenów w promieni kilkuset metrów od ścisłego centrum. miasto poza centrum jest po prostu brzydkie. Są tam bardzo zabiedbane blokowsiak, które maja przerażający widok. Takich blokowisk w Polsce nie widziałem.
Jaca
hanianow
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 17/11/2015 12:17:48

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: hanianow »

Dąbrowa Górnicza. Naprawdę straszne miasto, i do tego brudne.
martaweronika
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20/11/2015 13:33:01
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re:

Post autor: martaweronika »

laiokon pisze:Moim zdaniem najbrzydsze polskie miasto to Łódź.

chyba dawno tam nie byliście... jak przeprowadziłam się do Łodzi był syf i brud, ale teraz wiele się zmieniło. Poza tym Łódź ma piękną zabudowę secesyjną.
Makarena
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25/11/2015 11:38:49
Lokalizacja: Poznań

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: Makarena »

Bavvisko pisze:A co wy myślicie o Poznaniu? Tam jest tak brzydko że szok wszędzie jest nasrane od tych ptaków a ludzie im dają jeść bez sensu.
Już nie przesadzajmy, że w Poznaniu jest tak brzydko. Miasto jak każde inne ma swój urok :P
Zastanawiasz się jak szybko schudnąć? http://sprytneodchudzanie.pl
Poldek90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 26/11/2015 12:03:38

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: Poldek90 »

Moim zdaniem zdecydowanie Katowice. Brudno, śmierdzi. Miasto jest generalnie przytłaczające i ponure.
TeemoLannister
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 30/11/2015 13:09:25

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: TeemoLannister »

Sosnowiec :D
grzetruj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 08/12/2015 09:20:25
Kontakt:

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: grzetruj »

Poldek90 pisze:Moim zdaniem zdecydowanie Katowice. Brudno, śmierdzi. Miasto jest generalnie przytłaczające i ponure.
A w życiu się nie zgodzę. Mnie się bardzo podoba jak zaadaptowali teren po kopalni na Centrum Kultury i w ogóle całe 'stare miasto' fajne, nawet dworzec i galeria się tam dobrze komponują.

Że Łódź się pojawiła to się nie dziwię, ale też częściowo nie zgadzam. Są syfiaste dzielnice, ale ogólnie dzieje się bardzo dużo ładnych rzeczy tam.
Mojeszulcie23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 11/12/2015 11:01:25

Re: Najbrzydsze miasto

Post autor: Mojeszulcie23 »

Ja nie lubię Warszawy bo tam jest jakoś tak śmierdzi i jest strasznie brzydko :/
ODPOWIEDZ