P.W. Optimal-Invest Sp.z o.o. Gostynin

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
max7412
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15/10/2009 21:01:16

P.W. Optimal-Invest Sp.z o.o. Gostynin

Post autor: max7412 »

Nie pisałem jeszcze o żadnej Firmie ale mam dużo do napisania na temat tej Firmy.Firma "P.W. OPTIMAL - INVEST Sp.z o.o.Gostynin jest największym oszustem dla swoich pracowników obiecuje wielkie góry na wyjazd do pracy do Belgi.
Maja tam ludzi wysłanych już ponad 50 osób ale wszyscy się powoli wykruszają i tak będzie nadal.Tak samo nie wiem jak ale zdobywają nowych pracowników którzy też na pewno się na to nabierają . Przed wyjazdem wszyscy mówią że jest wszystko ok wyjeżdżasz na zasadach wyjazdu na umowie polskiej ale potem dostajesz jeszcze aneks do umowy i parę innych dokumentów.Warunki w jakich się mieszka są skandale.Z kwatery do pracy dostaje się samochód ale paliwo musisz kupować za własne pieniądze koszty nie są zwracane,godziny pracy też są odcinane!Jak ktoś będzie mógł jakoś uprzedzić inne osoby przed tą firmą to proszę to zrobić..
grafoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/01/2010 23:35:47

Post autor: grafoo »

śmieszą mnie takie opinie- to dlaczego ludzie pracują w optimalu po 6,8 12 miesięcy a niektórzy dłużej???? i jakoś nie narzekają, warunki mieszkaniowe są w porządku chyba ze wyjeżdżasz na wakacje i liczysz na pałace a nie do pracy- no dla takich osób to rzeczywiście nie jest w tej firmie różowo....i tacy zwykle narzekają, nie rozumem was ludzie....jest praca dobrze płatna , kwatera, dostajesz auto i jeszcze źle- no to załóż własna firmę to ci będzie lepiej....
Przeciwko zlodziejom
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03/03/2010 20:28:58

Post autor: Przeciwko zlodziejom »

Rozumiem o czym pisze pierwszy z opiniodawców ponieważ przeżyłem to sam. Mam tylko jedna prośbę by osoby które zostały także przez tą firmę poszkodowane napisały na tym forum wiadomośc, ponieważ poszukuję osób które pomogą mi załatwic w szybki sposób tą sprawę raz na zawsze. Proszę o podanie jakiegoś kontaktu. Z góry dziękuję.
adamos40
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 26/03/2010 20:41:27

Post autor: adamos40 »

Znam tą firmę i też tam pracowałem trzy miesiące ,na pieniądze czekam do tej pory.Pochlebne opinie piszą tylko naganiacze których kilku tam jest.Omijajcie tą firmę szerokim łukiem.Jeśli jest tam tak dobrze to czemu w sadzie pracy jest tyle pozwów?
017hnoor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01/04/2015 02:40:00

Post autor: 017hnoor »

Tak samo nie wiem jak ale zdobywają nowych pracowników którzy też na pewno się na to nabierają . Przed wyjazdem wszyscy mówią że jest wszystko ok wyjeżdżasz na zasadach wyjazdu na umowie polskiej ale potem dostajesz jeszcze aneks do umowy i parę innych dokumentów.
You can check out our latest lean six sigma and colostate.edu exams written by our certified teams to help you pass nova You can also purchase Florida Southern College Our selftestengine is simply excellent in quality.
Krzyszttof
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 31/03/2015 20:29:47

Post autor: Krzyszttof »

jak zwykle każdy chce na czym zaoszczędzić:/ przykre to jest.
ODPOWIEDZ