Kruszywo do ogrodu

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
magdap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 07/02/2020 14:38:08

Kruszywo do ogrodu

Post autor: magdap »

Cześć :) na szczęście wykończenie domu już za mną, teraz wraz z wiosną czeka mnie aranżacja ogrodu. Jakie kruszywa Kraków najlepiej się według Was sprawdzą?
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Kruszywo do ogrodu

Post autor: Wiktoria »

Mnie podoba się wiele różnych materiałów. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
likoo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09/04/2021 12:24:07
Kontakt:

Re: Kruszywo do ogrodu

Post autor: likoo »

pokaż co ci się podoba i doradzimy by najlepsze wybrac :)
Elan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22/10/2021 21:49:04

Re: Kruszywo do ogrodu

Post autor: Elan »

Sprzedażą kruszyw i materiałów sypkich wraz z usługą transportu zajmuje się także firma http://bajawodkan.pl/Sprzedaz-kruszyw.html. Już kilkukrotnie korzystałem z ich usług i za każdym razem byłem zadowolony z profesjonalnej i terminowej obsługi. Oprócz tego specjalizują się także w wykopach, wyburzeniach oraz innych pracach budowlanych. Myślę, że bez problemu będą w stanie Ci pomóc.
Dagmara1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09/07/2018 21:19:26

Re: Kruszywo do ogrodu

Post autor: Dagmara1 »

Mnie również czeka aranżacja ogrodu, od wiosny chcę zacząć. A póki co szukam ciekawych inspiracji i materiałów jakie mogłabym wykorzystać żeby było pięknie i wyjątkowo, nie sama zieleń i kwiaty. Chcę porobić alejki w ogrodzie, jakieś placyki dla urozmaicenia. Widziałam w firmie Joniec kostkę łupaną i chodnik łupany. W sumie jedno i drugie zdałoby egzamin. W różnych kolorach, więc do elewacji domu żaden problem dopasować.
ODPOWIEDZ