Hala magazynowa - wykonawaca

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Re: Hala magazynowa - wykonawaca

Post autor: Ziomek »

Konstrukcje stalowe , ważne było by aby wykonywała firma, która ma duże doświadczenie. Szukałaś już kogoś? Bo chyba hale stalowe w wielkopolsce stawia firma amwin http://www.amwin.pl/hale-stalowe,4403.html/ i oni są specjalistami w stawianiu właśnie takich konstrukcji.
Awatar użytkownika
Infi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19/05/2018 18:29:16

Re: Hala magazynowa - wykonawaca

Post autor: Infi »

Ja niestety nie mam za bardzo doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc.
Wolność to niewola
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Hala magazynowa - wykonawaca

Post autor: iza23 »

Zapoznajcie się z ofertą firmy Solidhale. Specjalizują się w stawianiu hal ze stali. Przygotowują sami projekt, a później zajmują się wykonaniem więc całkowicie nie musicie sie niczym przejmować. Wszystkim się zajmą.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Hala magazynowa - wykonawaca

Post autor: Wiktoria »

Dobrze, że można liczyć na kompleksową obsługę w tym zakresie. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
milka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 29/10/2015 17:29:28

Re: Hala magazynowa - wykonawaca

Post autor: milka »

Pamiętajcie tylko by zwracać uwagę na to jakie materiały mają zostać zastosowane. Mam trochę doświadczeń w kwestii elewacji, ponieważ pierwotny system niestety nie zdał egzaminu i były bardzo duże straty cieplne. Dopiero po zamontowaniu płyt warstwowych Kingspan z rdzeniem QuadCore udało się budynek odpowiednio wyizolować i tym samym spadły znacząco koszty eksploatacyjne
byronGed
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 30/04/2019 04:03:16
Lokalizacja: Norway
Kontakt:

Hala magazynowa wykonawaca

Post autor: byronGed »

Hejka Krejzole

Tak sobie dzis jechalem i zwrocila moja uwage nowo powstajaca hala jakby magazynowa po prawej stronie przy wyjezdzie z Gosciszewa w strone Malborka, no nie to zebym byl ciekawski...o nie nie nie ale moze ktos wie co tam sie szykuje :509:
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Hala magazynowa - wykonawaca

Post autor: DeNiro1 »

Warto też wspomóc się specjalną farbą do takich pomieszczeń. Ja na przykład zamawiałem stąd https://farbyspecjalistyczne.pl
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
ODPOWIEDZ