Scianki gipsowe

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Dominoos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 15/04/2016 09:28:47

Re: Scianki gipsowe

Post autor: Dominoos »

Problemem takich ścianek jest ich duża kruchość oraz wytwarzające się duże ilości gruzu podczas ich ewentualnego demontażu Ja polecam wykorzystanie w tym celu kontenerów na gruz, które są skutecznym sposobem szybkiego pozbywania się nie pożądanego gruzu, odpadów i różnego rodzaju śmieci.
ellasssaa8
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 29/11/2016 11:08:50

Re: Scianki gipsowe

Post autor: ellasssaa8 »

jeśli już wspominasz o kruchości takich ścianek to i ja sie dołączę. Warto przy okazji pracy z karton gipsem wyposażyć się w dobrej jakości gogle ochronne uvex. Dzięki takim goglom będziecie mogli w doskonały sposób ochronić swoje oczy przed każdym odpryskiem oraz innymi drobinkami płyt, które mogą się do nich dostać podczas przycinania i łamania. Warto o to zadbać, aby nie narazić się na poważne uszczerbki na zdrowiu
gebu72
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 25/09/2017 11:55:44

Re: Scianki gipsowe

Post autor: gebu72 »

a to jakoś pomaga


_____________________
you see here
nuka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 23/10/2017 17:07:52

Re: Scianki gipsowe

Post autor: nuka »

no właśnie, luksusowy, najlepiej pasują do minimalistycznych, wyczyszczonych wnętrz, czasam jednak warto zostawić nierówność albo nawet goły beton żeby uzyskac inny efekt
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Scianki gipsowe

Post autor: DominikT »

W kwestii betonu u mnie jego obróbką zajęła się ekipa ze Śląska a dokładnie budohit http://budohit.com/ odwalili kawał dobrej roboty
ODPOWIEDZ