Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
tomekRumia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06/09/2017 20:12:57
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: tomekRumia »

Sejf nawet ten najprostszy może doskonale przechować nasz laptop czy akcesoria dla dorosłych :) najprostszy sejf z klawiaturą https://mibar.pl/sejf-yale-YSG-200-DB1 uwalnia nas z pamietania i pilnowania klucza. Bo po co mieć sejf i dać łatwy dostęp poprzez klucz.
Można też wbudować sejf i ukryć go ... jak na filmach :)
czaju
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/09/2017 13:58:08
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: czaju »

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby mój dom był przytulny i przyjazny dla domowników. Jeśli chodzi o wyposażenie, to jakoś nie potrafię sobie wyobrazić salonu bez kominka. Uwielbiam ciepło, które daje ogień, a do tego portal kominkowy jest świetnym miejscem do umieszczania różnych dekoracji i ozdób :)
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: DominikT »

Ja zabierałem się za projektowanie mieszkania sam i kiepsko mi szło :) nie poddawałem się długo! :D ale w końcu postanowiłem, że nie poradzę sobie sam, w szczególności, że nie robiłem jednego pomieszczenia.
Firma zaaranżowała mi każde z pomieszczeń, przedstawiła wizualizacje, co bardzo ułatwiło sprawę, mogliśmy swobodnie wszystko zmieniać.
jeśli ktoś jest z Łodzi to polecam MPF - projektowanie wnętrz to ich specjalność, mają niezłe projekty :)
Tutaj stronka, jakby ktoś chciał zerknąć http://mpf.biz.pl/projektowanie-wnetrz-lodz-mpf
Michał89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 27/06/2016 18:12:19

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: Michał89 »

Z wyposażeniem to zawsze sa kłopoty bo cięzko się zdecydować na konkretne meble. Ja długo wybierałem i przebierałem propozycjach. W końcu żona namówiła mnie na meble drewniane (w 100% z litego drewna!) do sypialni. Zamawialiśmy je ze sklepu Urok Drewna https://www.urokdrewna.pl/ . Te meble są naprawdę bardzo porządne a do tego bardzo eleganckie. Sypialnia urządzona w drewnie wygląda doskonale.
karol9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13/09/2017 09:07:51

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: karol9 »

Na pewno nie można zastawić się meblami i innymi drobiazgami. Musi być przytulnie i miło dla oka.
alix
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 14/09/2017 11:23:52

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: alix »

Co? Sejf do domu? Serio? Co to za pomysł rodem ze średniowiecza?
davidof1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14/09/2017 13:59:33

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: davidof1 »

Nie można mieszkania zagracić. Muszą być rzeczy potrzebne i niezbędne. Na pewno przed wyposażeniem mieszkania trzeba przemyśleć co się potrzebuje, bardzo poważnie.
karin83
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 26
Rejestracja: 28/12/2015 13:17:11

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: karin83 »

Dla mnie podstawa to salon. Musi być wygodny. Więc na pierwszym miejscu będzie coś w tym stylu https://www.promyk-meble.pl/?pl_sofy-i-kanapy,26 - sofa lub kanapa. Do tego jakiś stolik kawowy i mała szafka pod telewizor. Dla mnie takie proste wnętrza są najlepsze.
PaulinaG0
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 29/09/2017 07:51:31
Kontakt:

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: PaulinaG0 »

Jeśli chodzi o wyposażenie domu to radziłabym trochę poszukać zanim zdecydujemy się na kupno. Meble i AGD mamy na kilka lat więc warto kupić coś dobrego jakościowo, dlatego warto szukać promocji.
renata25
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 18/05/2017 08:12:04

Re: Jak wyposażyć swoje mieszkanie?

Post autor: renata25 »

Najlepiej samodzielnie poszukać na stronkach w internecie, tam nie tylko będzie więcej inspiracji do wyposażenia mieszkania ale również znacznie nizsze ceny
ODPOWIEDZ