Parapety - pomoc

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
umberto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 19/07/2010 11:12:56

Parapety - pomoc

Post autor: umberto »

Teraz szukam parapetów do domu :) Zaciekawiły mnie parapety firmy Helopal http://www.helopal.com.pl/produkty/prod ... al-classic. Mieliście może styczność z tą firmą? Jeśli tak, to jakie są Wasze doświadczenia?
Radverltis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24/06/2015 07:55:46

Post autor: Radverltis »

Ja widziałem fajne grafitowe ale w necie to ciężko znaleźć najlepiej bedzie jak skoczysz sobie do sklepu stacjonarnego, a tak to powiem ci że też mają wewnętrze parapety w stylu blatu ja sam mam blaty kuchenne radomiu i też spotkałem się z takimi parapetami.
Tamud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13/05/2016 15:46:52
Lokalizacja: Białystok

Re: Parapety - pomoc

Post autor: Tamud »

A myślałeś o parapetach z konglomeratu?
Ja nie tak dawno założyłem u siebie właśnie tego typu parapet http://dobrykamieniarz.pl/uslugi/parape ... nglomeratu i byłem (jestem) bardzo zadowolony z takiej inwestycji. Cenowo też jest ok, jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że to materiał bardzo trwały i niezwykle solidny.
Co do oferty którą przedstawiłeś. to wszystko zależy od tego, czy Twój parapet będzie wykonywał jakiś dobry kamieniarz. Inaczej - jeśli parapet będzie źle wyważony, lub źle umiejscowiony, to można sobie tylko kiedy w konkretnym pomieszczeniu narobić.
kofeina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 20
Rejestracja: 03/12/2016 21:00:27

Re: Parapety - pomoc

Post autor: kofeina »

ale te kamienne parapety takie zimne i ciężkie w odczuciu. Ja bym postawiła na drewno.
fizia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 9
Rejestracja: 27/01/2017 10:37:46

Re: Parapety - pomoc

Post autor: fizia »

A moim zdaniem najlepszym rozwiązaniem są parapety ceramiczne. Nie dość, że wykonane z solidnych materiałów to jeszcze wizualnie prezentują się naprawdę dobrze. Sama takie mam w domu i śmiało polecam.
ODPOWIEDZ