marmur czy drewno?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
rolando
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 81
Rejestracja: 18/01/2015 17:24:52

Re: marmur czy drewno?

Post autor: rolando »

Marmur to wydatek, drewno bywa tańsze. Czemu nie połączyć obydwu materiałów? :)
Tamud
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13/05/2016 15:46:52
Lokalizacja: Białystok

Re: marmur czy drewno?

Post autor: Tamud »

Dla Mnie marmur http://dobrykamieniarz.pl/uslugi/parape ... -marmurowe to idealny materiał na parapet.
Super się go czyści, doskonale pasuje do każdej kuchni, choć akurat najlepiej, jak wykorzystuje się go w kuchni przestrzennej, dużej, gdzie można go wykorzystać jako blat.
U Mnie parapet marmurowy jest zarówno w kuchni, jak i w salonie.
Niestety problemem jest cena. Bardzo duża. Dobrej jakości parapet marmurowy sporo kosztuje, choć ja korzystałem z firmy, gdzie wykonując usługi kompleksowo udało mi się sporo zaoszczędzić.
Ostatnio zmieniony 23/06/2016 10:38:34 przez Tamud, łącznie zmieniany 1 raz.
traxx345
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/06/2016 14:44:01

Re: marmur czy drewno?

Post autor: traxx345 »

Według mnie marmur jest dużo lepszą opcją, jeśli szukacie dobrej jakości marmuru to polecam marmur warszawa firmy Fabryka Kamienia Budowlanego, produkują niesamowitej jakości marmur który ma wiele zastosowań i niesamowicie ładnie się prezentuje, sami zobaczcie !
Szlomo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 24/06/2016 12:30:18

Re: marmur czy drewno?

Post autor: Szlomo »

Tamud pisze:Dla Mnie marmur http://dobrykamieniarz.pl/uslugi/parape ... -marmurowe to idealny materiał na parapet.
Super się go czyści, doskonale pasuje do każdej kuchni, choć akurat najlepiej, jak wykorzystuje się go w kuchni przestrzennej, dużej, gdzie można go wykorzystać jako blat.
U Mnie parapet marmurowy jest zarówno w kuchni, jak i w salonie.
Niestety problemem jest cena. Bardzo duża. Dobrej jakości parapet marmurowy sporo kosztuje, choć ja korzystałem z firmy, gdzie wykonując usługi kompleksowo udało mi się sporo zaoszczędzić.
Marmur jest drogi.
Wiem, że jego wykorzystywanie jest bardzo szerokie, ale nie ma co ukrywać, że jest to drogi materiał. Ja sam zastanawiałem się nad jego zakupem, ale uznałem, że jednak bym przepłacił.
KamX0maK
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/07/2016 13:10:38

Re: marmur czy drewno?

Post autor: KamX0maK »

Drewno jest znacznie tańsze jednak marmur może wytrzymać bardzo długo kiedy takie drewno może już po jakimś czasie pękać i bez względu na to czy się dobrze impregnuje (wiem coś o tym). Jednak moja osobista opinia jest taka, że drewno jest po prostu ładniejsze.
bob
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 27/08/2016 11:58:59

Re: marmur czy drewno?

Post autor: bob »

marmur to jest dobry do pałacu, ja preferuję raczej "ciepłe materiały"
kiko
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 01/09/2016 11:34:01

Re: marmur czy drewno?

Post autor: kiko »

Marmur jest przepiękny, ale drogi. Drewno chyba jest praktyczniejsze.
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: marmur czy drewno?

Post autor: DominikT »

drewno bardzo ładnie się prezentuję jednak, marmur będzie lepszym rozwiązaniem.
arturi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 19
Rejestracja: 20/11/2016 23:04:25

Re: marmur czy drewno?

Post autor: arturi »

Marmur jest według mnie kiczowaty i kojarzy mi się z nowobogackimi mieszkającymi na przedmieściach..
mikelokk84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21/11/2016 17:45:18
Kontakt:

Re: marmur czy drewno?

Post autor: mikelokk84 »

A gdzie zamawiałeś parapety?
ODPOWIEDZ