11 wrzesnień 2006

Znalazłeś w Internecie ciekawe zdjęcie, filmik lub inny plik dotyczący architektury? Tytaj możesz podać do niego link
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Nikt , nie powiedzial ze anulowali FT , pomysl jedno , niema czegos takiego Jest Twin Towers Jest dobrze jest Ft jest hujowo (sory za slowo) po prostu nigdy nie bedzie wesolo przy wejsciu na GZ , zawsze beda wracac wspomnienia , tyle ludzi , jedyne o co chodzi to o pokazanie ze ameryka sie nie boi , stawia na nowo te same budynki , obudowuje sie , niby nie mysli o przeszlosci a jednak oddaje chołd , jakby zmarli powrocili , a FT nie nawiazuje do niczego, Powinny stac Dwie WTC i reszta to memoriale Etc. Nigdy nie bedzie Wesolo pamietaj ...
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Nie! Ten budynek na kamerze 1 i 2 to naprawdę Freedom Tower! A macie jakieś dowody, lub strony, co mówią otym, że "Strefa Zero" (czy coś takiego) powstaną!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Ten szklany ? Heh Poszukaj prosze cie Na necie projek zagospodarowania GZ , wejdz na strone www.renewnyc.com i popatrz czy Ft zostala complished... Niewiedomo czy Ft stanie , Pataki i Bloomberg Chca FT , silvestern chce TT , i ludzie to najwazniejesze dalej chca TT , A ten budynek to tylko WTC7 , bo ono musialo byc odbudowane ....
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Ale czego w takiej formie jak FT. Niewieże ci.
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Poszukałem, i nic! Jak szukałem na necie: Nieodnaleziono. A na tej stronie, to ja nic nierozumiem... A ta mapka to pewnie plan Południowego manhattanu sprzed 11.09.2001. I tyle! FT już jest w trakcie budowy. A w ogule w 2011 roku dowiemy się kto ma racje!
Cześć!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Widze ze mowic do ciebie to jest jak o sciane , stary przesledz sobie wszystkie strony o WTC i dam ci 1000000000dol jak mi udowodnisz ze FT juz stoi , Ft nawet niema fundamentów , zobacz na foto zaznaczylem ci gdzie staly WTc a gdzie powinno stac FT !!!! I nie kloc sie bo WTC to moje hobby od 2001 ....
Obrazek
WTC Theory....
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Nodobra. Pokazałeś gdzie było WTC 1 i 2. Ale co stego, Że mi pokazałeś dawne miejsce WTC 1 i 2, i tam gdzie prawdopodobnie ma stanąć FT!
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

A teraz wejdź sobie na tą stronę: http://www.iit.edu/~richcry/images%20sa ... 0tower.jpg . jak będziesz chciał to zapisać, to tam będzie napisane (na tym oknie do zapisywania) Jeżeli masz Internet Exploler: Nazwa pliku: freedom%20tower. Jeżeli masz Mozille Firefox: Nazwa pliku: freedom tower.
Terza to już wiesz!
Cześć.
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
!!!!AMERYKA!!!! (ON)
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 79
Rejestracja: 19/09/2006 18:06:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: !!!!AMERYKA!!!! (ON) »

Teraz* :)
Nowy Jork - Manhattan
Awatar użytkownika
Bastion_
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: 13/08/2006 21:54:00
Lokalizacja: Lubań

Post autor: Bastion_ »

Po 1 . Jak Zrobiles bład w poscie to użyj opcji "edytuj"
Po 2. To jet odbudowa WTC7 i nie kłuc sie bo niema jeszcze freedom tower . To ze ci pokazalem tam gdzie staly WTc i gdzie ma stac Ft to sobie pomysl ...Tam ma stac a nie stoi ... Jaki koles a teraz wpisz sobie w google w wyszukiwarce WTC7 i zobaczysz twoje rzekomo FT!!!! Albo lepiej , znajdezi mi panorame Manhattanu z teraz i pokaz mi FT ....Czlowieku Pisze ci ze niema FT i niewiadomo czy powstanie , a jak chcesz sie dalej upierac to pokaze ci Strony ....Ehhh
WTC Theory....
ODPOWIEDZ