Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Forum poświęcone architektom, inżynierom, projektantom oraz innym osobom związanym z architekturą.
janek.janek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15/01/2018 15:44:37

Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Post autor: janek.janek »

Czy możecie podpowiedzieć z jakimi kosztami i jak rozliczana jest współpraca z architektem przy projekcie niewielkiego salonu? Nigdy wczesniej nie współpracowałem z projektantem i mam dylemat.
Awatar użytkownika
kieszok
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 19/12/2017 13:28:40
Lokalizacja: śląsk
Kontakt:

Re: Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Post autor: kieszok »

To wszystko zależy od biura projektowego i samego projektanta. Każdy pracuje inaczej. Jeśli nigdy wczesniej nie współpracowałeś z architektem to najlepiej będzie jak umówisz się na spotkanie i omówisz z nim projekt i zlecenie. Też może poczytaj na stronach projektantów o tym jak u nich wygląda współpraca. Na https://www.abrys.net/jak-wyglada-wspolpraca/ masz opisane warunki współpracy z biurem Abrys z Poznania. U Ciebie na pewno w mieście też sa biura z dobrą opinią, poszukaj.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Post autor: Wiktoria »

To zależy nie tylko od biura, ale i od bardzo wielu innych czynników.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
herbwol53
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13/06/2019 07:39:22

Re: Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Post autor: herbwol53 »

Wszystko zależy od tego jak dany architekt sobie to wycenia. Najlepiej przejrzeć oferty, wybrać architekta i spotkać się z nim. Myślę, że omówi wszystko wraz z cennikiem.
Kernih
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 01/02/2020 23:16:35
Kontakt:

Re: Ile kosztuje zaprojektowanie salonu?

Post autor: Kernih »

Około 100zl/m2
Awatar użytkownika
Mixalichviate
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/11/2019 20:41:02
Lokalizacja: Россия
Kontakt:

-

Post autor: Mixalichviate »

A ja pominę milczeniem sumy które wydawałem na Zaskara i Kleina.Zaczynało to być dość niebezpieczne dla mojego domowego budżetu ale jakoś się opanowałem i obiecałem sobie że w Wheelerze zostawię już wszystko tak jak jest , może tylko kanty upoluję Xt zamiast Tektro.
[url=https://zubdoktor.ru/services/implantologiya/] центр стоматологии и имплантации битца[/url]
LarryLown
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 13/04/2022 10:41:42

-

Post autor: LarryLown »

przekleiłem tylko artykół bez oceniania go
os. uważam tą akcję za cenną dla wszystkich którym pomaga
z drugiej zaś strony trochę racji jest w tym ile to show kosztuje, a przecież i te pieniądze mogły by pójść na pomoc ratowanym ;-


Awatar użytkownika
Michaelterge
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21/05/2023 11:25:16

-

Post autor: Michaelterge »

Dobrze powiedział Darr1n zebys poprsoil a nie rozkazywał a jeśli chodzi o mietka to ruski kosztuje ok 4 zl , polski 60-7 zl, słyszałem ze jest tez jakiś za 3 zl ale nie pamiętam jakiej produkcji.
ODPOWIEDZ