Murowany, szkielet, bal na jaką technologię się zdecydować?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Zuza
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 26/02/2017 17:46:34

Murowany, szkielet, bal na jaką technologię się zdecydować?

Post autor: Zuza »

Niby to proste pytanie ale faktem jest, że nie da się tak jednoznacznie stwierdzić czemu jedna technologia jest lepsza a inna gorsza. Jakie jest wasze zdanie? Co macie u siebie?
bszambelan35
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06/08/2019 13:27:33

Re: Murowany, szkielet, bal na jaką technologię się zdecydować?

Post autor: bszambelan35 »

Mieszkam w tradycyjnym domu z cegły choć na wakacjach spędzonych na Mazurach miałem okazję mieszkać w domu z bala. Dom drewniany jest moim zdaniem bardziej klimatyczny no i ma ten znakomity mikroklimat w swych wnętrzach i zapewniają przyjemny chłodek w swym wnętrzu podczas upałów.
Dami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 27/05/2019 20:32:02

Re: Murowany, szkielet, bal na jaką technologię się zdecydować?

Post autor: Dami »

Jeżeli zależy czy na czasie budowy to zdecydowanie prym wiedzie dom drewniany. Mnie podobają się te z bala, które są piękne i klimatyczne, a do tego wytrzymałe, a można je spotkać obecnie nie tylko na Podhalu.
Inia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 08/08/2019 18:55:58

Re: Murowany, szkielet, bal na jaką technologię się zdecydować?

Post autor: Inia »

Dzieciństwo swe spędziłam w murowanym domu. Dorosłość to aktualnie czas wykonania indywidualnego projektu i plan budowy domu z bala. Bardzo się cieszę podjętej decyzji i już nie mogę się doczekać, aż nadejdzie czas działania czyli budowy.
ODPOWIEDZ