Remont mieszkania

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Remont mieszkania

Post autor: Ziomek »

Wydaje mi się, że taki remont może być dość trudny. Jeżeli sami nie mamy zbyt dużego doświadczenia w takim temacie to lepiej jak zgłosimy się z pomocą do takiej firmy jak ta http://taniopodklucz.pl/ by ona całkowicie zajęła się remontem.
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: Remont mieszkania

Post autor: basiq »

Samemu teraz mało kto remontuje - zawsze ekipa musi być wyspecjalizowana w zrobieniu praktycznie wszystkiego - takie już mamy standardy teraz.
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Remont mieszkania

Post autor: DeNiro1 »

zrób sam :) kup akcesoria malarskie na https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... malarskie/ i działaj
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Remont mieszkania

Post autor: Wiktoria »

Według mnie sporo zależy od czyichś możliwości finansowych. Ja wolałabym zatrudnić jakąś firmę zajmującą się remontami.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
janek.janek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15/01/2018 15:44:37

Re: Remont mieszkania

Post autor: janek.janek »

Wiele rzeczy w czasie remontu można zrobić samemy, teraz jest masa blogów wnętrzarskich czy portali internetowych jak np. wbudowie.pl gdzie można znaleźć na prawdę masę ciekawych pomysłów i insporacji oraz wskazówek. A jak coś zrobimy samemu to na pewno zredukujemy koszty.
jankowsky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 19/02/2015 11:52:47

Re: Remont mieszkania

Post autor: jankowsky »

Do remontu tylko poważna firma, nie bierz żadnych "fachowców" bo to się często źle kończy ;)
mikiki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 25/02/2018 22:03:12

Re: Remont mieszkania

Post autor: mikiki »

My też się zbieramy za remont :) powoli zbieram pomysły i inspiracje. Ale jednego jestem pewny, ze do jadalni wykorzystam farbę betonową od Primacol - zdecydowanie ujęła mnie efektownością
Ociepla55
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/02/2019 15:50:09
Kontakt:

Re: Remont mieszkania

Post autor: Ociepla55 »

Ja już jestem po remoncie i każdy remont większy trzeba zacząć od sprawdzenia czy izolacja cieplna domu jest w dobrym stanie ponieważ szkoda marnować pieniądze na uciekające ciepło z domu.
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Remont mieszkania

Post autor: DeNiro1 »

a czy ? drewno w ogrodzie warto pomalować tym https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... ne/drewno/
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
pmarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09/09/2014 10:32:28
Lokalizacja: Wąsowo
Kontakt:

Re: Remont mieszkania

Post autor: pmarek »

Remont generalny mieszkania to dla mnie spore wyzwanie, bo nigdy nie umiem się wyrobić z wszystkim terminowo.
Umysł jest więzieniem woli.
ODPOWIEDZ