Pomysły na interesy

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
ogilek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 09/10/2020 14:42:04
Kontakt:

Re: Pomysły na interesy

Post autor: ogilek »

produkcja mebli to duzy biznes i wiele wkladu potrzebujesz jak i pomysłów, doradź się dobrej ksiegowej
sextin
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 14/12/2017 18:23:12

Re: Pomysły na interesy

Post autor: sextin »

Sam pomysł na biznes to zbyt mało, istota jest jeszcze odpowiednie zarządzanie nim. Jeśli ktoś planuje biznes, w którym będzie sprzedawał towar, to polecam program Faktury.pl, bo ma wszystkie potrzebne funkcje do zarządzania stanem magazynowym oraz obsługą rachunkowości.
Elan
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 22/10/2021 21:49:04

Re: Pomysły na interesy

Post autor: Elan »

Ja zastanawiam się nad otworzeniem niewielkiego lodowiska. U mnie w okolicy nie ma podobnego obiektu, a z tego co wiem, to jest na nie spore zapotrzebowanie. Już jestem po rozmowie z przedstawicielem firmy Elcat, która specjalizuje się w wyposażaniu lodowisk. Myślicie, że jest to w dzisiejszych czasach stabilny i dochodowy biznes?
Ostatnio zmieniony 24/10/2021 12:33:48 przez Elan, łącznie zmieniany 2 razy.
karina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18/01/2018 22:11:31

Re: Pomysły na interesy

Post autor: karina »

Bez względu na to, na jaki biznes postawisz - pamiętaj aby korzystać z nowoczesnych rozwiązań. Jednym z nich na pewno są oprogramowania do zarządzania. My obecnie korzystamy z FaciliTime i sprawdza nam się naprawdę świetnie :)
ODPOWIEDZ