Wybór garażu

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Wybór garażu

Post autor: Ziomek »

Masz wiele możliwości, jeżeli chodzi o postawienie garażu. Na Twoim miejscu zastanowił bym sie, które rozwiązanie bedzie najbardziej korzystne ale chyba garaż blaszany może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Zobacz tylko na tą ofertę https://www.maritom.pl/. Taki garaż mozesz postawić z różnych materiałów, w nie wysokiej cenie i czas realizacji jest szybki.
Awatar użytkownika
DeNiro1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 03/02/2016 23:11:30

Re: Wybór garażu

Post autor: DeNiro1 »

a czy posadzkę pomalujecie taką https://farbyspecjalistyczne.pl/kategor ... -parkingi/ farbą do garaży?
Ciągle musimy się bać: w młodości ojca i nauczyciela; w męskim wieku prawa i nieszczęścia; na starość śmierci.
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: Wybór garażu

Post autor: basiq »

Garaż blaszany to nie do końca dobra opcja. Według mnie i tak panuje tam wilgoć, a to właśnie tego jesteśmy w stanie uniknąć stawiając w garażu samochód. Powinien być przede wszystkim dobrze ocieplony z zewnątrz ( ściany i sufit ).
ariar
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/09/2017 09:39:20

Re: Wybór garażu

Post autor: ariar »

A jak już w temacie samochodów jesteśmy to może ktoś z forumowiczów zna firme http://turbospec.pl/ i moglby napisac mi o niej kilka slow? Sytuacja wyglada tak, ze moje czesci czym predzej wymagaja regeneracji, ale nie do konca wiem na kogo uslugi sie zdecydowac. Patrzac na opinie firma, ktora ponad 10 lat dziala na rynku powinna byc dobrym wyborem, ale czy na pewno? Licze na odpowiedzi ludzi doswiadczonych w temacie motoryzacji!
pmarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09/09/2014 10:32:28
Lokalizacja: Wąsowo
Kontakt:

Re: Wybór garażu

Post autor: pmarek »

Garaż przede wszystkim musi być dopasowany do Twojego samochodu, mówiąc to mam na myśli wymiary. Do tego fajnie, jakby znalazło się miejsce na jakieś narzędzia, a kanał to już w ogóle będzie wypas ;)
Umysł jest więzieniem woli.
Inatka93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 16/09/2017 09:21:58

Re: Wybór garażu

Post autor: Inatka93 »

Ja to nie mam większego problemu, bo do nowego BMW , jaki mamy zamiar zamówić w salonie BMW Bawaria Motors w Jankach, pasuje wyłącznie murowany i do tego jeszcze najlepiej ogrzewany. Już zamówiliśmy technika, który nam to wszystko wyrysuje, a po zbudowaniu będziemy czekać, aż serwis przywiezie nam autko ;) . Fajne jest to, że po naprawie też przywożą.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Wybór garażu

Post autor: Wiktoria »

Nie zawsze istnieje możliwość postawienia garażu.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Pytol32
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 07/02/2016 17:29:58

Re: Wybór garażu

Post autor: Pytol32 »

Ja nie mam miejsca na garaż niestety. Niemniej jednak na pewno się to komuś przyda.
minus9
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 04/09/2020 12:41:14

Re: Wybór garażu

Post autor: minus9 »

Nie każdy ma możliwość garażowania swojego auta. Jeśli auto parkowane jest "pod chmurką", to warto rozważyć montaż monitoringu gps. Mam ten z truckonline i jestem zadowolona. Śpię spokojniej, ponieważ to dobra ochrona przed kradzieżą auta.
ODPOWIEDZ