Przyjęcia w ogrodzie

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Ziomek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: 21/03/2018 12:14:21

Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Ziomek »

Ogród może być bardzo wyjątkowym dla nas miejscem. Dlatego też warto popatrzeć np tutaj https://ogrodolandia.pl/13-pomyslow-na- ... w-ogrodzie za inspiracjami tego co można w tym ogrodzie zorganicować. Wiosną, latem czy jesienią takie miejsca sa idealnym rozwiązaniem i pomysłem na przyjęcie.
romb
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 09/03/2018 17:15:01

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: romb »

Do imprez w ogrodzie świetnie sprawdza się taras choć niektórzy wolą altany. Mi taras razem z trawą zamontowali https://ogrodywarszawy.pl solidny taras i zrobili go bardzo szybko.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Wiktoria »

Takie przyjęcia, to raczej nie o tej porze roku. :)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
pmarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09/09/2014 10:32:28
Lokalizacja: Wąsowo
Kontakt:

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: pmarek »

Przyjęcia w ogrodzie świetna sprawa, ale tylko w dobrą pogodę. Zawsze trzeba mieć jeszcze na uwadze, że pogoda może sie zepsuć i wtedy trzeba będzie przejść do domu.
Umysł jest więzieniem woli.
czerwona
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 12/01/2019 20:41:30

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: czerwona »

Uwielbiam takie przyjęcia, niestety, dawno już w nich nie uczestniczyłam. Chcę, żeby zima się już skończyła, najlepiej jak najszybciej.
Pawel09
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16/01/2019 11:08:45

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Pawel09 »

Ja jakoś wole robić w restauracji. W ogrodzie nie będzie za fajnie.
_____
http://dom-mediowy.pl/komputery/jakie-s ... e-kupic-2/
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: gabi121 »

Po to glownie sa ogrody zeby wypoczywac i sie relaksowac kazdy na swoj sposob. My tez staralismy sie wlasnie tak zaarnazowac ogrod z tarasem zeby bylo i zielono i towarzysko. Specjalnie na takie wieczory towarzyskie pokupowałam lampiony w salonach agata i duze poduchy dla podkrecenia nastroju
Dagmara1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09/07/2018 21:19:26

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Dagmara1 »

Swoim pięknym ogrodem cieszę się od ubiegłego roku, ale przyjęcie takie z prawdziwego zdarzenia to w tym roku będę planować. Niech się tylko ciepełko zrobi. Miejsca mam sporo, a ogród robi wrażenie wam powiem i to dzięki firmie Gardenon z Suwałk. Na projektowaniu i zakładaniu ogrodów to oni się znają, pełen profesjonalizm.
wrakta
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 27/09/2017 18:33:10

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: wrakta »

Ogród to moja wizytówka, nie każdy wchodzi do mojego domu, ogród widzi zdecydowanie więcej osób dlatego tak mi zależało by był idealny. Oprócz roślin bardzo się podobają odwiedzającym dodatki betonowe, szczególnie palisady łupane Jońca których mam naprawdę sporo. Można na różne sposoby je wykorzystywać w ogrodzie.
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: basiq »

Super sprawa. Sama to u siebie praktykuje i jak najbardziej jest to fajna rzecz, aczkolwiek dużo zależy od pogody.
ODPOWIEDZ