Przyjęcia w ogrodzie

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Dami
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 27/05/2019 20:32:02

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Dami »

Miło posiedzieć w ogrodzie czy na tarasie ze znajomymi. Jest to znakomity czas na pogaduchy.
BarryGen
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 01/07/2019 07:12:36
Lokalizacja: United Kingdom
Kontakt:

Przyjecia w ogrodzie

Post autor: BarryGen »

Mi rowniez podobaja sie brzozy. Co prawda trzeba pamietac o pielegnacji odpowiedniej. Wbrew pozorom nie sa tak latwymi drzewkami.
Inia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 08/08/2019 18:55:58

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Inia »

Ciepłe wieczory spędzone ze znajomymi na tarasie czy ogrodzie to coś przyjemnego i bardzo lubię tak spędzać czas
Kawoszka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 16/01/2020 14:41:51

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Kawoszka »

Gdyby was to zainteresowało to Świetne sadzonki można zakupić w tym sklepie https://www.sklepdaglezja.pl/category/nasiona, bardzo lubię robić zakupy w tym sklepie, za każdym razem jestem bardzo zadowolona, porządny sklep. Przede wszystkim za nasiona nie płaci się milionów, mają bardzo przestępne ceny. Uważam, że będą świetnie prezentowały się na jakimkolwiek przyjęciu :)
eryk_w
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/12/2017 11:04:37

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: eryk_w »

Ja jestem fanem przyjęć w ogrodzie, dlatego nie mogę się już doczekać aż zrobi się cieplej i goście wraz z rodziną będą mogli do mnie przyjść na przyjęcie w ogrodzie. Zamówiłem niedawno nowe akcesoria do grillowania, tutaj https://gardenspace.pl/akcesoria-do-grillowania a grilla wymieniłem w zeszłym roku jakoś na jesień.
glamkids
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 23/03/2020 11:01:25
Kontakt:

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: glamkids »

Przyjęcia w ogrodzie? Czemu by nie! Ale warto pamiętać o tym, że odpowiednie pergole pomogą przy przyjęciu. W jaki sposób? Warto pamiętać, że pogoda w Polsce jest różna, dlatego deszcz może zaskoczyć w każdym momencie.
Interesują Cię znakomite markizy tarasowe na Twój nowy taras? A może nie wiesz jak zadaszyć miejsce w ogrodzie? Zapraszamy!
bobi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 13/01/2017 15:24:55

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: bobi »

Ciekawy pomysl na cieplejsze dni.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Przyjęcia w ogrodzie

Post autor: Wiktoria »

Mnie jak najbardziej podobają się takie przyjęcia.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
ODPOWIEDZ