Kupno nowego mieszkania?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Nibobo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 17/08/2017 21:30:49

Kupno nowego mieszkania?

Post autor: Nibobo »

Planuję już od dłuższego czasu przeprowadzkę do innego miasta i zastanawiam się czy może wiecie gdzie są na sprzedaż jakieś atrakcyjne Mieszkania Opole. Jeśli macie jakieś namiary na takowe, będę bardzo wdzięczny za pomoc!
bork
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 10/02/2017 09:30:26

Re: Kupno nowego mieszkania?

Post autor: bork »

Poszukaj sobie ofert deweloperów w rejonie który Cię interesuje, tak jest najprościej, nie znam inwestycji opolskich, znam za to fajne osiedle Atala we Wrocku, na Różance, położone tuż nad Odrą, tam się super mieszka na pewno
WarnerErafe
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 21/12/2018 18:11:33
Lokalizacja: Panama
Kontakt:

Kupno nowego mieszkania

Post autor: WarnerErafe »

Sama sie z mezem wlasnie zastanawiam nad zainwestowaniem oszczednosci w zakup mieszkania, ale do konca nie jestesmy przekonani czy jest to dobra inwestycja.
gdama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29/01/2017 11:42:18

Re: Kupno nowego mieszkania?

Post autor: gdama »

A ktoś poleci konkretnego notariusza? Chciałabym właśnie kupić mieszkanie w woj świętokrzyskim ale nie wiem który notariusz mi pomoże w formalnosciach
gdama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29/01/2017 11:42:18

Re: Kupno nowego mieszkania?

Post autor: gdama »

a co z notariuszem?
gdama
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 29/01/2017 11:42:18

Re: Kupno nowego mieszkania?

Post autor: gdama »

Przede wszystkim do zakupu mieszkania wynajmij sobie konkretnego i porządnego notariusza! pamiętaj, że tylko w tedy masz pewność ze jest wszystko ok, jak notariusz sporządzi akt notarialny. Ja tez przy zakupie mieszkania w Kielcach korzystałam z usług Pani notariusz Karoliny Gajek i nie żałuję, wszystko zostało sprowadzone na właściwe tory, a teraz ciesze sie swoim własnym mieszkaniem.
smerfetka251
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 15/08/2018 19:52:57

Re: Kupno nowego mieszkania?

Post autor: smerfetka251 »

A ja zastanawiam się nad Krakowem http://dom-bud.pl/realizacje/, bo wydaje mi się, że to miasto daje ludziom perspektywy na rozwój a ten deweloper jest mi polecany przez znajomych, bo oni wcześniej się do nich przenieśli na osiedle Piastów i są mega zadowoleni z obsługi, jak i samej pomocy przy załatwianiu różnych formalności. Podobno nawet notariusza dobrego podpowiedzieli.
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Kupno nowego mieszkania?

Post autor: iza23 »

Najwięcej czasu zawsze poświęca się na wykończenie wnętrza. Ja przeglądam właśnie tutaj http://naklejkomania.eu/98-fototapety-kwiaty różne fototapety. Szukam jakiegoś wzoru do salonu. Chcę postawić na motyw kwiatów bo po prosu bardzo mi się podoba, takie wnętrza są moim zdaniem ciepłe ;)
LenOrdevy
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 23/08/2019 18:33:38
Lokalizacja: Canada

Kupno nowego mieszkania

Post autor: LenOrdevy »

Witam Niestety poprzedni właściciel wykończył zacisk tylnego hamulca tj. jest nieszczelny. Mimo nowego tłoczka i uszczelniaczy widać jakby gdzieś minimalnie wydostawał się płyn. Niestety nie potrafię tego w żaden sposób naprawić więc pozostaje mi kupno nowego zacisku. Teraz moje pytanie gdzie mogę dostać nowy zacisk do yamahy YZ 85. Przeszukałem caly internet i nie znalazłem nawet używki. Macie może jakieś namiary na sklepy z takimi rzeczami bądź ktoś ma dostęp chociaż do używki? Sezon w pelni a mój motor stoi ;/
BeJimmieconge
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 31/08/2019 18:40:08
Lokalizacja: Syria
Kontakt:

Kupno nowego mieszkania

Post autor: BeJimmieconge »

Kupno mieszkania to może być fajna inwestycja na początek w celu uzyskania środków na inwestowanie pieniędzy dalej. Poczytajcie sobie opisy ofert takich firm jak np. Financial home. Świetna sprawa jak ktoś chce się dłużej ostać w budownictwie i deweloperce.
ODPOWIEDZ