Schody - jaki kolor??

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
udia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 11/12/2017 17:12:24

Schody - jaki kolor??

Post autor: udia »

Hej, szukamy schodów do domu. Co myślicie o takich https://schody24.net.pl/pl/schody-metal ... entow.html? Ogólnie bardzo nam się podobają metalowe schody, ich cena jest rewelacyjna, nie jesteśmy jednak pewni co do koloru. Co myślicie?
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: Wiktoria »

Serio wolisz wybrać kolor, który podoba się jakimś nieznanym ludziom z forum, niż taki, który podoba się Tobie? To w końcu w Twoim domu te schody będą się znajdowały.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Awatar użytkownika
Infi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 19/05/2018 18:29:16

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: Infi »

Popytajcie znajomych w tej kwestii. Sądzę, że to może być naprawdę dość dobre i sensowne rozwiązanie :)
Wolność to niewola
martusia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 19/03/2018 14:49:10

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: martusia »

A może po prostu schody drewniane? Moim zdaniem wyglądają najlepiej. W produkcji takich schodów specjalizuje się stolarnia kraków. Myślę, że będziecie zadowoleni z ich projektu.
Awatar użytkownika
onyx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 16/06/2018 16:13:00

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: onyx »

Myślę, że warto w tym temacie poszperać w Internecie. To może być naprawdę bardzo dobry pomysł.
- Lepiej znać prawdę. - Tessa była zaskoczona pewnością w swoim głosie.
Awatar użytkownika
Mikkia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 26/07/2018 16:20:48

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: Mikkia »

Dzięki wielkie za bardzo interesujące porady. Myślę, że z całą pewnością mi się one przydadzą ;)
W życiu trafisz nieraz na ludzi, którzy mówią zawsze odpowiednie słowa w odpowiedniej chwili. Ale w ostatecznym rozrachunku musisz ich sądzić po czynach. Liczą się czyny, nie słowa.
Nin87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 29/01/2020 11:41:04

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: Nin87 »

Drewniane są ponadczasowe, można je zlecić nawet na wymiar kupując swój własny materiał - wyjdzie taniej :)
kamila78
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 7
Rejestracja: 04/03/2017 20:55:44

Re: Schody - jaki kolor??

Post autor: kamila78 »

W jakims ciemnym kolorze mysle.
ODPOWIEDZ