Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Ramona
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/01/2013 13:17:33

Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: Ramona »

Chciałbym Was zaprosić na stronę, gdzie znajdziecie opisy drzwi i okien wyprodukowanych w nowoczesnych technologiach. Zawiera ona dość szczegółowe opisy stosowanych technologii, nie zabrakło na niej również filmów oraz interaktywnych grafik. Strona prowadzona jest przez doświadczonego producenta, który sam współtworzy nowoczesne technologie w zakresie tego rodzaju elementów budowlanych.

Poniżej adres strony. Wiem, że to strona firmowa, ale podoba mi się w niej, że posiada bardzo dokładne opisy techniczne oraz grafiki, których nie widziałem nigdzie indziej.
http://www.expresokna.pl - technologie drzwi aluminiowych, przeciwpożarowych oraz okien z tworzyw sztucznych.
Budowlany82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 18/01/2013 11:48:51

Post autor: Budowlany82 »

Stronka całkiem fajna, choć ja bym się chyba nie odważył wrzucać od razu na stronę główną filmiku :)
ewelina34
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10/11/2013 13:46:41
Kontakt:

Post autor: ewelina34 »

Fajna stronka
Awatar użytkownika
marcinwroblewski
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 19/02/2014 09:19:43
Lokalizacja: Łódź

Post autor: marcinwroblewski »

strona przejrzysta, pomysł z tym filmikiem naprawdę dobry - mało jest stron w internecie z nagraniami wideo - co wzbogaca dodatkowo wartość strony
Mgcompany_26
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01/03/2014 15:30:37
Lokalizacja: Niemodlin

Post autor: Mgcompany_26 »

Filmik - sam pomysł super, ale ja bym go dał wyżej, bo niewygodnie się ogląda na laptopie.
Frost
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 32
Rejestracja: 15/01/2014 04:14:20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Frost »

Niestety muszę się zgodzić z przedmówcą.
Alkoholizm - skala i leczenie
Tu znajdziesz wszystko o disulfiramie i innych metodach leczenia alkoholizmu.
Miklofro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14/04/2014 07:00:46

Post autor: Miklofro »

Najważniejsze, że się filmik sam nie uruchamia od razu po starcie strony. Ogólnie bardzo fajnie wykonana stronka i do tego przejrzysta :)
Skuteczna i naturalna siła to zielona kawa
drogba1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25/11/2014 02:26:46
Kontakt:

Post autor: drogba1 »

mało jest stron w internecie z nagraniami wideo.

fifa 15 coins
cheap fifa 15 coins
lerbon james
sands
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10/12/2014 11:49:41
Kontakt:

Post autor: sands »

Ostatnio w internecie znalazłem ciekawe lustra z efektem głębi. Wygląda i prezentuje się to znakomicie w takich miejscach jak łazienka, puby czy kawiarnie. Jest to tanie w utrzymaniu. Sama zamierzam takie coś zakupić
Himlaris
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 13/09/2015 10:17:38

Post autor: Himlaris »

Ciekawe możliwości ale teraz tak technika budowlana się zmienia że nie jestem zdziwiony że tak można ogarnąć drzwi i okna
ODPOWIEDZ