Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Booky
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 20/02/2017 20:52:53

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: Booky »

Faktycznie, dobry wyposażenie to podstawa. Nie wyobrażam sobie by np. jakaś kancelaria takich nie miała.
kowalosu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24/02/2017 09:59:46
Lokalizacja: olsztyn
Kontakt:

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: kowalosu »

Np. taka kancelaria musi mieć dobrej jakości drzwi. Liczy się pierwsze wrażenie, a klient najpierw widzi drzwi.
myfavourite
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 01/03/2017 08:34:30

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: myfavourite »

A jaki jest przedział cenowy takich drzwi?
jack449z
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 18/04/2017 15:39:52

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: jack449z »

Jest wiele ciekawych, nowoczesnych firm w zakresie okien i drzwi. Ostatnio nawet wpadłem na rewelacyjną ofertę firmy Burlington świetna, rzetelna firma w zakresie akcesorii łazienkowych. Kupiłem u nich baterie umywalkowe chelsea i muszę powiedzieć że to był strzał w 10-tkę rewelacyjny produkt w dobrej cenie !
Michał89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 27/06/2016 18:12:19

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: Michał89 »

Wszystko zależy jakich drzwi potrzebujecie. Jeśli szukacie drzei automatycznych to polecam do ich wykonania firmę Artbau http://www.artbau.com.pl/drzwi-automatyczne . Wykonują drzwi na indywidualne zamówienie. Oferowane przez nich drzwi wyposażone sa w wysokiej jakości urządzenia napędowe, dzięki temu drzwi sa niezawodne i działają bezawaryjnie.
radek212
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 04/08/2017 06:09:48
Kontakt:

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: radek212 »

fajne są takie konstrukcje

_______________________________
Pozdrawiam Anna
banks
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 23/08/2017 12:45:17

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: banks »

Nie wiem, czy potrzebuję czegoś więcej niż klasyczne okna i drzwi. Nie bardzo mam ochotę na wymyślanie jakiś udziwienień..
michal768
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 04/09/2017 18:52:02

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: michal768 »

A może sprawdzą się drzwi wejściowe Wrocław , które są drzwiami antywłamaniowymi. Są to drzwi, które ja sam ostatnio kupiłem, ponieważ przez moje stare drzwi wiało i woda przeciekała, gdy na dworze padał deszcz.
artkol
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22/06/2017 18:14:38
Kontakt:

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: artkol »

Jeśli coś ciekawego na drzwi to szklane drzwi mogą być dobrym rozwiązaniem - na przykład takie jak tutaj http://www.szklanezabudowy.pl/drzwi-szklane/
panele do kuchni jak je wybrać?
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Nowoczesne konstrukcje drzwi i okien

Post autor: DominikT »

Jeśli już zdecydujecie się na drzwi to warto też pomyśleć o odbojach do drzwi, które zabezpieczą je przed otarciami i ogólnymi zarysowaniami i uszkodzeniami.
Takie odboje znajdziecie na http://plastikon.pl/kategoria-produktu/odboje-do-drzwi, ja trafiłem na tę stronę z polecenia i jestem bardzo zadowolony z wyboru
ODPOWIEDZ