Dekoracyjne inspiracje

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Topaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 28/03/2018 16:45:39

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: Topaz »

Ja zazwyczaj przeglądam sobie oferty różnych sklepów z dekoracjami :) Ostatnio na przykład bardzo spodobały mi się dekoracje marynistyczne hurtownia Happenings.pl oferuje je w całkiem niezłych cenach, myślę, że na lato będą jak znalazł ;) Nie wiem jak Wam, ale mi kojarzą się z wakacjami ;)
Joannica
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 15/03/2018 12:41:49

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: Joannica »

Ja przede wszystkim czerpię inspirację z pinterest :) zawsze znajduje tam coś ładnego, ostatnio widziałam bardzo ciekawą aranżację ścian w formie paneli takich jak tutaj http://ehomuteboards.com/pl/produkty/
Awatar użytkownika
tex77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 16/06/2018 11:32:34

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: tex77 »

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...
I nagle zbuntowałam się. Nie będę nieszczęśliwa!
iza23
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/11/2016 09:46:34

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: iza23 »

Najszybszą formą udekorowania wnętrza są naklejki ścienne. To naprawdę baaaardzo wiele zmienia :) Zobaczcie sobie takie naklejki tutaj: naklejkomania.eu/28-koty-tygrysy Wybór wzorów oczywiście mają duży. Zerknijcie sobie, może coś wpadnie Wam w oko :) W przytulnym wnętrzu dużo przyjemniej się mieszka :)
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: gabi121 »

Nooo nie wiem bo z tymi naklejkami jak się ręka chociaż trochę "omsknie" to moze byc bieda. Najprosciej jest po prostu postawic na obrazy czy fotografie na scianach. Zwlaszcza ze w tych czasach mozna za naprawde niewielką kase kupic dobry obraz jakosciowo i oryginalny pod kątem inspiracji przykladowo ten z salonów agata
Obrazek
basiq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 13
Rejestracja: 19/02/2015 14:53:28

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: basiq »

Warto przeglądać jakieś czasopisma. Sporo jest tam ciekawych propozycji, żeby sobie podejrzeć coś co może się u nas sprawdzić w domu.
saporka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 20/04/2022 20:55:08

Re: Dekoracyjne inspiracje

Post autor: saporka »

Warto szukać inspiracji na blogach. Ja tak właśnie trafiłam na plisy okienne Nafi :) Spodobały mi się i je zamówiłam. Są naprawdę bardzo fajne a do tego praktyczne.
ODPOWIEDZ