Która pożyczka?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Która pożyczka?

Post autor: DominikT »

Pożyczaliście kiedyś pieniądze, a jak tak to od kogo? Ja brałem od kilku instytucji finansowych ale dopiero w lendon znalazłem dobre warunki spłaty. Można pożyczyć od nich dużo, a spłacać w długim terminie.Ogólnie to pierwsza pożyczka do 2500zł jest za darmo także super sprawa Tutaj ich stronka https://www.lendon.pl/ gdzie mozna zlozyc szybko wniosek
Awatar użytkownika
rommel_p39
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 23/06/2018 14:14:03

Re: Która pożyczka?

Post autor: rommel_p39 »

Według mnie w Internecie jest naprawdę wiele interesujących porad oraz sugestii w tym obszarze tematycznym. Trzeba tylko naprawdę porządnie poszukać... Spójrzcie sobie np. na chwilówki w Lendon. Według mnie warto się tego typu rzeczami sugerować :)
Nie mam nic przeciwko mężczyznom, a tylko przeciwko głupim mężczyznom. Groźni są ludzie głupi, trzeba od nich uciekać.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Która pożyczka?

Post autor: Wiktoria »

Lepszy jest kredyt w banku niż pożyczka w takiej pseudo placówce bankowej.
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Małek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 09/05/2017 14:22:05

Re: Która pożyczka?

Post autor: Małek »

Dużo się mówi o tym całym lendonie, a nikt nie pisze o np. Kredyt1000. Ja własnie z polecenia trafiłem w sumie na ich stronę. Sama strona przykuwa oko do ich oferty. Już w sumie nieraz korzystałem, bo bardzo spodobała mi się współpraca z tą firmą. W sam raz na jakieś niezaplanowane wydatki. Czy chwilówka czy też mniejszy kredyt, to można z nimi się dogadać. No i też działają wręcz ekspresowo, a niektóre firmy to tylko tak mówią i chcą przyciągnąć nowych klientów.
tigerka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22/02/2017 14:28:26

Re: Która pożyczka?

Post autor: tigerka »

Każdy choć raz w życiu pożyczał pieniądze, jak nie w banku to od rodziny. Ale jeśli już chodzi o konkretne pieniądze to pozostają banki. żeby mieć własne 4 kąty wzięliśmy kredyt mieszkaniowy w banku Raiffeisen. Będziemy się jeszcze długo z nim bujać ale fajne jest to że raz w roku można obniżyć raty o połowę a raz nawet wcale nie płacić.
gorgio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/01/2019 18:54:36
Kontakt:

Re: Która pożyczka?

Post autor: gorgio »

Zdecydowany lepszy jest kredyt w firmie pozabankowej a jak wiemy czas to pieniądz.
https://www.bezbiku.info/kredyty-dla-firm/
martyn
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 06/02/2019 00:37:08
Kontakt:

Re: Która pożyczka?

Post autor: martyn »

Małek, zgadzam się z Tobą. Też pożyczałem już kilka razy od tej firmy kredyt1000. Chyba jako jedyni nie naciągali mnie i nie dawali spokoju z smsami czy telefonami jak w innych firmach. Poza tym to chyba jedna z niewielu firm która oferuje pożyczkę na dłużej niż miesiąc czy dwa.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Która pożyczka?

Post autor: Wiktoria »

martyn pisze: 03/03/2019 17:06:56 Chyba jako jedyni nie naciągali mnie i nie dawali spokoju z smsami czy telefonami jak w innych firmach.
Ja raczej nie byłabym zadowolona, gdyby jakaś firma nie dawała mi spokoju i nękała mnie telefonami...
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Kioto
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/06/2019 16:14:36

Re: Która pożyczka?

Post autor: Kioto »

Myślę, że lepszy od takiej pożyczki byłby zwyczajny kredyt w banku. Przynajmniej nikt Cię nie oskubie.
Kaprys-med oferuje najlepsze i najtańsze odbojniki na rynku! Nie wierzysz? Przekonaj się sam.
pmarek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 09/09/2014 10:32:28
Lokalizacja: Wąsowo
Kontakt:

Re: Która pożyczka?

Post autor: pmarek »

Osobiście, nie pchałbym się w żadne pożyczki. Lepiej sobie odkładać pieniądze niż potem mieć problem z jakimkolwiek spłacaniem pożyczek.
Umysł jest więzieniem woli.
ODPOWIEDZ