Tanie szamba betonowe

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Topaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 28/03/2018 16:45:39

Tanie szamba betonowe

Post autor: Topaz »

Witam serdecznie,
jeśli jesteście właśnie w trakcie budowy i planujecie zamówić szambo betonowe do Waszego nowego domu, to polecam skorzystać z oferty BETSZAMB, którą znajdziecie na www.szambabetonowe-info.pl. Producent oferuje zbiorniki betonowe wykonane z wysokiej klasy betonu, które są w 100% szczelne, wytrzymałe i trwałe. Dodatkowo otrzymujecie na nie aż 6 lat gwarancji, a o montaż nie musicie się już martwić, ponieważ firma wykonuje go gratis. Oprócz tego dostajecie również komplet niezbędnych dokumentów ;) Producent działa już na rynku prawie 20 lat, więc warto mu zaufać ;)
eryk_w
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 21/12/2017 11:04:37

Re: Tanie szamba betonowe

Post autor: eryk_w »

Bardzo fajne szamba betonowe można znaleźć na stronie nowoczesneszamba. Szamba tego producenta są wykonane z dobrej jakości betonu dzięki czemu mogą służyć długie lata, dodatkowo są nie drogie, a firma zapewnia doradztwo przy wyborze szamb. Ja nie zastanawiałbym się ani chwili i brał szambo właśnie stąd.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Tanie szamba betonowe

Post autor: Wiktoria »

Ile takie szamba kosztują?
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Hubcioo11
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 14/02/2019 14:24:44
Kontakt:

Re: Tanie szamba betonowe

Post autor: Hubcioo11 »

Mogę polecić szamba od nich zamow-szambo.pl u nich zamawiałem i jestem bardzo zadowolony z czasu realizacji.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Tanie szamba betonowe

Post autor: Wiktoria »

No ale ile kosztują??
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
ODPOWIEDZ