Dbanie o ogród

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: 12/12/2017 12:06:34
Kontakt:

Re: Dbanie o ogród

Post autor: Wiktoria »

Ja muszę w końcu wziąć się za mój ogród, zwłaszcza że przyszła już wiosna. ;)
eurotexpoland.pl - taśmy transportujące i pasy napędowe
Suseł
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 24
Rejestracja: 15/03/2017 13:29:57

Re: Dbanie o ogród

Post autor: Suseł »

Aby dbac o ogrod potrzebyujemy do tego odpowiedniego sprzetu. Ja mam sprzet marki Ryobi - mozna kupic w Internecie bez problemu. Wszystko mam z ich tej serii One+ - dzieki czemu w przypadku, gdy np rozladuje mi sie akumulator w podkaszarce - wyjmuje inny np z wiertarki (pasuja wszyskie do kazdego sprzetu z tej serii), wyladowany daje do ladowania, i dzialam dalej:) Wygodne i naprawde sprytne.
karina
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 18/01/2018 22:11:31

Re: Dbanie o ogród

Post autor: karina »

Jeśli szukacie i kompletujecie jeszcze meble ogrodowe, to ze swojej strony mogę polecić wam sklep Botanic. Mają świetnej jakości huśtawki ogrodowe - bardzo trwałe i wytrzymałe. Na pewno taka huśtawka posłuży wam przez długie lata.
Dagmara1
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 09/07/2018 21:19:26

Re: Dbanie o ogród

Post autor: Dagmara1 »

Dbanie o ogród to dla mnie bardziej przyjemność niż obowiązek. Już niektóre prace przed wiosną mam rozpoczęte i nie mogę się doczekać jak będą kolejne rośliny zakwitały. Mimo, że sami z mężem urządzaliśmy nasz ogród, to dumna jestem z efektu końcowego. Porobiliśmy alejki, skalniaki, rabaty kwiatowe. Przydały się do tego idealnie materiały wykończeniowe od Jońca. Super jakość, estetyczny wygląd i też plus, że wszystko z jednej firmy.
ODPOWIEDZ