Stylowe meble z recyklingu?

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
janek.janek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 15/01/2018 15:44:37

Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: janek.janek »

Czy ktoś z was miał już styczność z meblami z recyklingu i może zaopiniować tego typu produkt? Nie znajduję zbyt wielu aranżacji z ich wykorzystaniem, a zainspirowany tą http://wyszukanerzeczy.pl/pl/c/Meble/32 ofertą chciałbym zmienić swój salon. Pytanie tylko, czy to dobry pomysł?
Baliters
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01/03/2018 15:06:48

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: Baliters »

Mi się bardzo podoba duży narożnik , chciałbym sobie taki kupić i wywalić tapczany i sofe starą i wstawić taki jeden wielki narożnik to by było świetne rozwiązanie.
Awatar użytkownika
mintt
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 06/03/2018 16:47:40

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: mintt »

Niestety, ale nie mam dostatecznej wiedzy w tym obszarze tematycznym. Dlatego też raczej ciężko będzie mi pomóc...
Jestem taki, jaki jestem, więc w wielu miejscach doznałem różnych rodzajów dyskryminacji. Tylko człowiek, który jest dyskryminowany, może zrozumieć, co znaczy dyskryminacja i jak człowieka rani.
Ramonnes
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 26/08/2016 12:35:51

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: Ramonnes »

Póki nie zainteresowałem się tematem nawet nie przypuszczałem, że tego typu meble są aż takie modne!
Jelonek12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 30/11/2016 11:59:56

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: Jelonek12 »

Baliters pisze: 01/03/2018 15:08:15 Mi się bardzo podoba duży narożnik , chciałbym sobie taki kupić i wywalić tapczany i sofe starą i wstawić taki jeden wielki narożnik to by było świetne rozwiązanie.
Myślę, że sporą ofertę nowoczesnych mebli wypoczynkowych znajdziesz w tym miejscu. Zajrzyj sobie tam koniecznie, na pewno znajdziesz duży narożnik, o którym marzysz.
Seiklent
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 09/04/2018 08:50:28

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: Seiklent »

Mi się bardzo marzy modny narożnik ale taki lepszej jakości nie z recyklingu. Chciałbym sobie coś takiego zamówić najlepiej dobrej jakości.
Brive
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 23/03/2018 10:58:31

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: Brive »

A tam przestań, będziesz brać coś takiego do domu. Zobacz sobie BIRD Meble - internetowy sklep meblowy, mają takie ceny że aż się wierzyć nie chce. Ogółem urządziłem z nimi pół domu, wszystko jest tak jak chciałem a i tak zapłaciłem jakąś 1/3 mniej w porównaniu do dużych i znanych sklepów meblowych ;)
gabi121
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 22
Rejestracja: 24/03/2018 15:54:59

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: gabi121 »

Błagam... to chyba nie o to jednak chodzi... Drewno ma swoją historię, pamięta coś wyjątkowego. Taka renowacja to naprawdę rewelacyjna sprawa. Sami w tym roku w styczniu odzieczyliśmy po dziadkach drewniany stelaż. Absolutnie nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby się go pozbyć albo co gorsza - spalić ;p Trochę poszperałam w sieci jak wygląda taka profesjonalna renowacja - tutaj zresztą bardzo klarownie to opisali https://luxdecor.expert/nowe-zycie-starych-mebli/ i w zeszły weekend zakończylismy ostatni etap lakierem do drewna luxdecor. Lakier sprytnie łapał "starą" powierzchnię w dodatku jest bez rozpuszczalników i bezzapachowy. Efekt jest taki że stelaż wygląda właściwie jak nówka. Odzyskało swoj naturalny, delikatny polysk i w tej chwili juz tylko czeka na nowy materac
Majax
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/02/2018 12:21:49

Re: Stylowe meble z recyklingu?

Post autor: Majax »

gabi121 pisze: 24/05/2018 22:44:24 Efekt jest taki że stelaż wygląda właściwie jak nówka. Odzyskało swoj naturalny, delikatny polysk i w tej chwili juz tylko czeka na nowy materac
Wybierając nowy materac, warto moim zdaniem będzie zdecydować się na model robiony na wymiar. Sam mam w sypialni taki materac https://www.kaszmirowysen.pl/Materac-na ... -do-spania , który został dopasowany ściśle do mojej budowy ciała. Dzięki temu materac ma odpowiednią twardość i zapewnia mi lepszą wygodę podczas snu. Zależnie od naszych własnych preferencji materace na wymiar mogą różnić się stopniem twardości. W sklepach bez kłopotu znajdziemy materace miękkie lub nawet bardzo twarde.
ODPOWIEDZ