Pompa głębinowa

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
Inatka93
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 43
Rejestracja: 16/09/2017 09:21:58

Pompa głębinowa

Post autor: Inatka93 »

Witam forumowiczów. Otóż wraz z mężem chcemy żyć ekologicznie, dlatego poważnie rozważamy założenie szamba na ogrodzie. Wkopalibyśmy odpowiednio wielki zbiornik i co jakiś czas go opróżniali . Pytanie tylko czy powinniśmy kupić dodatkowo pompę głębinową? Czy obejdzie się bez tego? Bliski kolega męża wspominał coś o pompach http://iboitaly.pl/ , podobno są wytrzymałe, ale czy to naprawdę konieczność?
jjusti18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 28/07/2017 11:05:12

Re: Pompa głębinowa

Post autor: jjusti18 »

Ja słyszałam, że firma http://www.dambat.pl posiada świetnej jakości pompy głębinowe. Ja osobiście się nie znam, ale z tego co wiem to mój brat ostatnio zamawiał tam pompę akurat do ścieków i był naprawdę zadowolony. Pompa jest niezawodna i jest niezwykle wydajna. Może zerknij na ich stronę i przeanalizuj ich ofertę?
Reidert
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06/02/2018 12:16:37

Re: Pompa głębinowa

Post autor: Reidert »

Ja sobie teraz zrobiłem takie stacje uzdatniania wody Kraków w domu i teraz wszystko na takich technologiach chce żeby było.
Osturr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01/03/2018 08:26:58

Re: Pompa głębinowa

Post autor: Osturr »

Witam a wiecie może gdzie zakupię plastikowe zbiorniki na szambo ? Bardzo bym potrzebował takich informacji, będę wdzięczny za polecenie jakiegoś dobrego sklepu, pozdrawiam !
tigerka
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 22/02/2017 14:28:26

Re: Pompa głębinowa

Post autor: tigerka »

U nas na szczęście nie potrzeba tego typu rzeczy bo mamy doskonałą warszawską kranówkę ale już u mojej mamy pod Warszawą wodą jest paskudna, tam te powinni pomyśleć o jakimś wodociągu z czystą wodą zdatną do picia
majja56dd
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 05/03/2018 14:39:12

Re: Pompa głębinowa

Post autor: majja56dd »

Fajna jest taka pompa np żeby ją zakupić i urządzać w ogrodzie
Fardertys
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 05/03/2018 14:52:27

Re: Pompa głębinowa

Post autor: Fardertys »

Myśle że taka pompa jest dobra, jak ja mam zbiornik na deszczówkę częstochowa to moge sobie kiedy chce wypompować ją i sprawnie to idzie
Orion
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 17/01/2021 10:26:20

Re: Pompa głębinowa

Post autor: Orion »

Polecam skorzystać z usług przyzwoitej firmy. Ja kupiłam solidną pompę u www.dambat.pl. Pro-du¬kują pompy i hy¬dro¬fory. Produkują urządzenia intuicyjne w obsłudze i solidnie wykonane. Kupiłem u nich porządny sprzęt i jestem bardzo zadowolony.
ODPOWIEDZ