Okna dachowe

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
marluk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 11/02/2018 15:54:01

Re: Okna dachowe

Post autor: marluk »

Bardzo fajne rozwiązanie dla domu ! Super sprawa !
elabarbara
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 25/04/2017 22:03:23

Re: Okna dachowe

Post autor: elabarbara »

Ja bym stawiała po prostu na jakąś większą, sprawdzoną firmę. Sama mam okna dobrej jakości i teraz rozglądam się za żaluzjami. Wczoraj trafiłam na stronę gdzie mają żaluzje fasadowe Poznań , ceny mają konkurencyjne, zdecydowanie lepsze niż w jakichś małych firmach. Ktoś ma może u siebie te żaluzje ?
Faleos
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 05/03/2018 15:22:08

Re: Okna dachowe

Post autor: Faleos »

Witam interesują mnie , czy znacie jakieś dobre sklepy które oferują takie coś? Będę bardzo wdzięczny za pomoc, pozdrawiam serdecznie.
Ostatnio zmieniony 29/06/2018 10:18:47 przez Faleos, łącznie zmieniany 1 raz.
Bibian33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20/03/2018 11:44:04

Re: Okna dachowe

Post autor: Bibian33 »

Znalezlismy z ona Okna dachowe, ktore wedlug nas maja bardzo dobra cene. Planuje remont w domu, a dokładniej to remont poddasza. Wszystko juz zaplanowane i mniej wiecej kupione, jednak nie mozemy z zona zdecydowac sie jakie okna wybrac, poniewaz jest mnostwo reklamujacych sie firm . Co sadzicie o tej stronie ?
Topaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 14
Rejestracja: 28/03/2018 16:45:39

Re: Okna dachowe

Post autor: Topaz »

Jeśli chodzi o okna dachowe, to firma Bianex ma całkiem bogatą ofertę, z którą możecie się zapoznać na https://bianex.pl/ Znajdziecie u nich między innymi okna sterowane elektrycznie, okna panoramiczne, okna obrotowe i wiele innych. Oprócz sprzedaży firma zajmuje się również profesjonalnym montażem okien, z którego warto skorzystać. Firma funkcjonuje już 12 lat, więc ma całkiem spore doświadczenie w tym, co robi. Siedzibę mają we Wrocławiu, jednak świadczą usługi praktycznie na terenie całej Polski.
Awatar użytkownika
torio
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 20/05/2018 18:53:06

Re: Okna dachowe

Post autor: torio »

Dzięki za ciekawe porady. Z całą pewnością przyda mi się to :)
Przeszłość to dziwna rzecz. Towarzyszy nam przez cały czas
Beneq
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 22/01/2015 17:30:23

Re: Okna dachowe

Post autor: Beneq »

Na takie okna dachowe mozna sobie nakleic folie szronione - fajnie to wyglada, ale rowniez oprocz funkcji estetycznej - pelni role funkcjonalnosci - a mianowicie strych czy pomieszczenia strychowe - tak sie nie nagrzewaja. Takie folie okienne odbijaja czesc promieni slonecznych, dzieki czemu w pomieszczeniu nie jest az tak goraco.
Nibobo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 21
Rejestracja: 17/08/2017 21:30:49

Re: Okna dachowe

Post autor: Nibobo »

A słyszeliście może o tej firmie http://www.arexkartuzy.pl/ ? Z tego co wyczytałem to od dawna współpracują z firmą DRUTEX, a to na prawdę dobry producent okien W takim razie chyba warto zamawiać okna własnie u nich, prawda?
Bibian33
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 10
Rejestracja: 20/03/2018 11:44:04

Re: Okna dachowe

Post autor: Bibian33 »

przejrzyj ofertę http://www.okna-pasywne.pl Bardzo duży wybór produktów. U mnie bardzo dobrze się sprawdza okno drewniane z zewnętrzną aluminiową nakładką oraz z zamontowaną żaluzją międzyszybową, którą można sterować ręcznie lub za pomocą pilota. Zewnętrzna nakładka aluminiowa ochroni okno przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i okno po kilku latach jest w doskonałym stanie :) Polecam
Talent12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21/10/2018 02:08:11

Re: Okna dachowe

Post autor: Talent12 »

Ja po kilku miesiącach użytkowania mogę polecić okna dachowe od Extraokno (https://www.extraokno.pl/oknadachowe/okna-dachowe/). Wybrałem te Roofart Comfort trochę ze względu na cenę i jestem zadowolony, wyglądają solidnie, zobaczymy jak będą się sprawować z upływem czasu.
ODPOWIEDZ