Ogrodzenia z kamienia

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
kowalczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 07/11/2017 09:54:59

Ogrodzenia z kamienia

Post autor: kowalczyk »

Hey, chciałem podpytać się odnośnie ogrodzenia z kamienia oferowanego przez firmę http://www.gardenfactory.pl/oferta/ogro ... z-kamienia. Orientował się ktoś może ile takie rozwiązanie może kosztować i jakie są warunki postawienia powyższego ogrodzenia? Mam niewielką działkę i zastanawiałem się czy są sytuacje, w których takie rozwiązanie po prostu nie pasuje, bądź też jest niewykonalne. Zależy mi na bardzo eleganckim oddzieleniu się od namolnych sąsiadów, których mam już po dziurki w nosie.
bren
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 07/11/2017 13:54:40

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: bren »

Kamiennego ogrodzenia trochę trącą kiczem, ale to zależy jaki mamy kamień
Awatar użytkownika
mikolaj_cz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28/11/2017 07:47:28
Kontakt:

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: mikolaj_cz »

Przy niewielkiej dzialce postawienie ciezkiego muru z kamienia jeszcze bardziej zwielokrotni wrazenie klaustrofobii. Lepszy bedzie klasyczny plot.
darek123
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/11/2017 12:44:12

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: darek123 »

Ja uważam, że to zależy od kamienia, aczkolwiek najbardziej podobają mi się drewniane płoty
Kalafior12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 30/12/2016 13:07:51

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: Kalafior12 »

A ja w kwestii budowy ogrodzenia dodam jeszcze jedno. Koniecznie na początku konsultujcie temat z takim profesjonalnym geodetą jak on. Dlaczego? Otóż mój sąsiad niedawno musiał rozbierać ogrodzenie, ponieważ okazało się, że narusza ono pas drogowy.
kasiek
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 28/12/2017 12:24:37

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: kasiek »

Kamienne ogrodzenia wyglądają przecudnie - sama bardzo bym taki chciała, ale obawiam się, że nie będę w stanie pokryć kosztów wykonania takiego cudeńka.
______________________________
http://fachowieczokolicy.pl/forum/
mimi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 11/12/2017 15:16:07

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: mimi »

To prawda, niestety tego typu konstrukcje są dużo droższe od ogrodzeń klasycznych :(
Justyna17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 26/05/2018 20:34:11

Re: Ogrodzenia z kamienia

Post autor: Justyna17 »

No tak ,są drogie,ale można zastosowac równie ładne ogrodzenia łupane z firmy joniec. Moi znajomi mają, świetna alternatywa dla ogrodzenia z prawdziwego kamienia,bo cenowo jest ono konkurencyjne.Bardzo ładnie wygląda i świetnie imituje piaskowiec,po odpowiednim zakonserwowaniu ,służy na wiele lat.
ODPOWIEDZ