energia odnawialna

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
HubertBat
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 17
Rejestracja: 20/09/2017 14:40:58

Re: energia odnawialna

Post autor: HubertBat »

Bardzo dobrym sposobem na tanią energię, jest energia słoneczna. Zainstalowanie kolektorów solarnych lub fotoogniw.
Michał89
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 31
Rejestracja: 27/06/2016 18:12:19

Re: energia odnawialna

Post autor: Michał89 »

Zgadzam się, że dobrym sposobem na tania energię jest korzystanie z energii słonecznej i zamiana jej na energię elektryczną. Ja rozważam zakup ogniw fotowoltaicznych od firmy http://solbil.pl/ . Wiadomo, że jest to jednorazowy wydatek ale po latach się zwraca.
Nin87
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 29/01/2020 11:41:04

Re: energia odnawialna

Post autor: Nin87 »

Energia odnawialna to przyszłość dla ludzi i ekologia. Na paliwach kopalnych daleko nie zajedziemy ;)
ariastarkowna22
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 05/05/2019 14:38:22

Re: energia odnawialna

Post autor: ariastarkowna22 »

Ochrona środowiska jest dla mnie bardzo ważna, dlatego staram się podchodzić do życia ekologicznie. Ograniczyłam plastik, a także spożywanie mięsa zwierzęcego. Teraz myślę o skorzystaniu z oferty firmy Respect Energy, którzy zajmują się dostarczaniem zielonej, całkowicie odnawialnej energii elektrycznej. Brzmi ciekawie? Zachęcam do sprawdzenia ich strony internetowej.
JacekB
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 8
Rejestracja: 11/10/2018 20:10:25

Re: energia odnawialna

Post autor: JacekB »

Jak panele to ja proponuje zadzwonić do największej firmy na rynku - Hymona. Nie ma nikogo większego. Mają najwiecej ekip montujących, najwiecej instalacji za soba itd. Robią dużo różnych instalacji, od małych domowych po przemysłowe.
ODPOWIEDZ