Budowa hali magazynowej

Forum poświęcone tematom wykańczania domu, wnętrza i ogrodu. Technikom i technologiom ich wykańczania, materiałom, itp.
smertelk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 20/07/2017 11:46:59

Budowa hali magazynowej

Post autor: smertelk »

Planuję w niedługim czasie dobudować drugą halę magazynową na terenie mojej firmy. W związku z tym zaczynam już powoli zastanawiać się, który producent konstrukcji stalowych będzie najodpowiedniejszym wyborem do tych działań. Słyszałem wiele dobrego o firmie Metbud, Jednak z chęcią poznam też wasze propozycje
Fisherr
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10/08/2017 10:14:28

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: Fisherr »

Fajnym rozwiązaniem okazać się mogą laminaty grp , które służą do konstrukcji właśnie takich budynków. Na pewno warto się zastanowić nad takim czymś, gdyż może to naprawdę zredukować koszty.
Awatar użytkownika
White Death
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: 21/11/2017 15:39:26

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: White Death »

Ja radziłbym również w porę rozejrzeć się za wyposażeniem takiej hali. Z pewnością przydadzą się różne urządzenia, które na terenie hali ułatwią transport. Na pewno warto zainwestować w taśmy przenośnikowe, pasy napędowe, może wózki paletowe, czy nawet widłowe. Taki sprzęt w dużej mierze ułatwi wykonywanie różnych prac na terenie hali, a jak wiadomo wydajność bywa jedną z najważniejszych kwestii. ;)
DominikT
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 48
Rejestracja: 30/06/2015 13:54:19

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: DominikT »

Ja wybudowałem ostatnio , ale pod sale konferencyjne , wypozyczam różnym firmą. Zakupiłem odpowiedni i sprzet i bardzo ważna rolą jest nagłosnienie mi polecono http://velvethertz.pl/sala-konferencyjna-xxi-wieku/ . I postanowiłem skorzystać
mork
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 6
Rejestracja: 18/02/2016 12:29:22

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: mork »

Jeżeli temat jest aktualny i nadal szukasz wykonawcy hali stalowej, magazynowej to możesz zobaczyć stronę firmy Frisomat. Jeżeli dobrze pamiętam to można tam było zamówić sobie darmową wycenę projektu hali.
Fernelis
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19/12/2017 12:36:06

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: Fernelis »

Jeśli będziesz potrzebował dobrego sprzętu do takiej hali, to zajrzyj tutaj: https://dzwignice.info/baza-wiedzy/dzwi ... rzemyslowe
Myślę, że możesz tam znaleźć coś ciekawego dla siebie.
Beataaa
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 15/01/2018 13:24:57

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: Beataaa »

Myślałam, że budowa hali magazynowej będzie prostszym zadaniem, jednak myliłam się. Teraz szukam dobrego biura architektonicznego, który podoła zadaniu. Rozważam http://www.plplus.pl/ ponieważ kształtują przestrzenie publiczne, przeprowadzają analizy urbanistyczne, a także wykonują projekty renowacji obiektów zabytkowych. W codziennej pracy starają się, aby projekty łączyły w sposób optymalny oczekiwania inwestora z ich ambicjami projektowymi.
Wieża
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 28/10/2017 17:53:02

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: Wieża »

Nie zapomnijcie o dobrej instalacji nawiewowej, to teraz podstawa na każdym magazynie. Moge polecić świetnych fachowców którzy wykonuja taki montaż nawet przy dużych projektach klimatyzacja serwerowni bardzo dobre instalację na lata, ponadto w ofercie jest serwis.
Mytex
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22/02/2018 14:13:38

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: Mytex »

Taka budowa to jest bardzo duża inwestycja moim zdaniem
Awatar użytkownika
inhiforie
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 28/02/2018 22:51:44

Re: Budowa hali magazynowej

Post autor: inhiforie »

Cześć wszystkim forumowiczom. Zastanawiam się właśnie nad jakimiś sprawdzonymi możliwościami odnośnie galwanizacji na południu Polski. Czy znacie może jakąś dobrą i sprwadzoną firmę, która zajmuje się tego typu sprawami? Popytałem trochę znajomych z tego regiony naszego kraju i polecali mi firmę http://obex.pl/ zlokalizowaną w Tarnowskich Górach. Co uważacie o tych propozycjach? Czy jest to dobra opcja. Dużym plusem wydaje się być doświadczenie firmy sięgjce lat 90-tych...
Wierni znają tylko trywialną stronę miłości: niewierni znają jej tragedię.
ODPOWIEDZ